• Informacje na temat:

  rafał maćkowiak z rodzina

Artykuły na temat: rafał maćkowiak z rodzina
 • Kultowy nauczyciel

  ..., Teresa Budzisz _ Krzyżanowska, Rafał Maćkowiak, Piotr Nowak, Marta Juras oraz gościnnie Łukasz Simlat Wiktor prowadzi pogadanki na temat alkoholizmu w szkole, do której chodzi jego syn Antek. Podczas kolejnego spotkania dochodzi do bójki między dwoma uczniami. Jednym z nich jest Rafał, syn Jacka, nauczyciela historii w tej szkole. Wiktor dostrzega poważny problem. Prosi Grażynę o wywiad rodzinny w domu...

 • Nominacje do Nagrody im. Cybulskiego

  Kamilla Baar, Agnieszka Grochowska, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Rafał Maćkowiak i Borys Szyc to aktorzy nominowani w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, która została reaktywowana po 10-letniej przerwie.

 • Zakochany Marczak

  Natalii, że Ada pokłóciła się z Pawłem o Tobiasza Rosołowskiego (Rafał Maćkowiak), przewodnika grupy. Paweł zostaje zatrzymany. Mateusz odwiedza rodzinę Dobrowolskich, których Ada chciała odwiedzić...

 • Sukces Małgorzaty Szumowskiej

  Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej - "33 sceny z życia" - otrzymał Grand Prix - Srebrnego Lamparta (Nagrodę Jury) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno.

 • "M jak miłość": Dobre intencje, złe konsekwencje - rozmowa z Karoliną Sawką

  ...staram się ją usprawiedliwić. Jaką rolę twoja bohaterka odegra w życiu Pawła Zduńskiego? - Kalina wykorzysta kłopoty finansowe Pawła (Rafał Mroczek - przyp. aut.). Namówi go - w zamian za pewną(...) miesiące temu. Gram również w Łodzi w dwuosobowej sztuce "Wywiad" z Pawłem Ciołkoszem w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego, którą wyprodukowała Fundacja Kamila Maćkowiaka. Z kolei w Katowicach...

 • "Filmowa książka" Kuczoka

  Nowa powieść Wojciecha Kuczoka pt. "Senność" o ludziach, którzy po okresie życia "w letargu" i udręczenia własną niemocą postanawiają odmienić swoje życie, w czwartek trafi do księgarń.

 • "Nieświatowe" społeczeństwo

  Rafał Maćkowiak pierwsze sukcesy odniósł dzięki rolom w filmach debiutującego wtedy Przemysława Wojcieszka - "Głośniej od bomb", a następnie w "W dół kolorowym wzgórzem". Seriali unika, choć zagrał niedawno w "Ekipie", a już wkrótce w serialu "Londyńczycy". Za to często można go zobaczyć w teatrze. Od sześciu lat związany jest z Teatrem Rozmaitości. Ostatni rok może zaliczyć do udanych.

 • Żebrowski z Kożuchowską

  Magdalena Piekorz, nagrodzona za swój debiut "Pręgi" w 2004 roku m.in. Złotymi Lwami w Gdyni, rozpoczęła pod Warszawą realizację nowego filmu na podstawie scenariusza Wojciecha Kuczoka.

 • Kariera zagraniczna mnie nie zajmuje

  ..., którą gra Rafał Maćkowiak - ewidentny homoseksualista - był przyjmowany z większym zrozumieniem . U nas widzowie patrzą na tą postać z większym... hmm... niepokojem? Nie potrafią się z nią utożsamić(...). Rysunek nazywał się "Tradycyjna polska rodzina". Narastają głosy osób chcących przemian w modelu rodziny - postulowany najgłośniej przez mniejszości. Z drugiej strony mamy obóz, który mówi wciąż o ataku na...

 • Gwiazdy w komedii Konrada Niewolskiego

  W Warszawie na dobre trwają zdjęcia do najnowszego filmu twórcy "Symetrii" Konrada Niewolskiego "JOB". W filmie, w którym jedną z głównych ról zagra Borys Szyc ( "Vinci" ), w epizodach zobaczymy także inne gwiazdy polskiego kina, w tym jednego z najsłynniejszych niezrealizowanych krajowych aktorów - Krzysztofa Ibisza.