• Informacje na temat:

  rafał maserak i jego dziewczyny

Artykuły na temat: rafał maserak i jego dziewczyny
 • Maserak przeklina jak szewc. Nowa partnerka nie znosi tego

  Próby do "Tańca z gwiazdami" dla Olgi Kalickiej (23 l.), znanej z serialu "rodzinka.pl", nie są łatwe. Rafał Maserak (32 l.), który jej partneruje, nie przebiera bowiem w słowach...

 • ...52-letni Waldemar Dziki postanowił zaleczyć rany, jakie zadała mu Małgosia Foremniak (41 l.) odchodząc do 24-letniego Rafała Maseraka i związał się z dwudziestokilkuletnią studentką.

 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  ..., która emanowała z tego magicznego wykonania. Duet zdobył aż 40 punktów! Jeszcze większe owacje otrzymała od publiczności Julia Kamińska. Aktorka i partnerujący jej Rafał Maserak zatańczyli energetyczną(...) pochwaliła bardzo ładne, rytmicznie wykonane solówki. Para, a właściwie trio zdobyło aż 39 punktów. Podobny wynik osiągnął Piotr Szwedes i jego partnerka Anna Głogowska, którzy zatańczyli walca...

 • Takiego finału jeszcze nie było!

  ...podczas treningów, wykluczyła go z dalszego udziału w programie. Z pękniętą kością stopy tańczył Rafał Maserak, także Julia Kamińska walczy z bólem w prawej stopie. Ale zaskoczenie! Jeżeli zaś(...). Z kolei Rafał ma niesamowitą energię, którą zaraża swoje tancerki. To w dużej mierze, właśnie dzięki tej energii jego uczennice rozkwitają i dochodzą tak wysoko - mówi o tancerzach Dorota Williams...

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.

 • Detektyw już nie zatańczy

  Po dwutygodniowej przerwie nareszcie spotkaliśmy się z uczestnikami "Tańca z gwiazdami". Jurorzy chyba stęsknili się za tancerzami, bo ich oceny były wyjątkowo przychylne. Z rywalizacji odpadli jednak Maciej Friedek i Blanka Winiarska.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?