• Informacje na temat:

  rafał mohr z dziewczyna

Artykuły na temat: rafał mohr z dziewczyna
 • Ślub tuż-tuż!

  Sabina (Urszula Dębska) wbrew wszystkim i wszystkiemu przyjmie oświadczyny Igora (Rafał Mohr). Oboje będą planowali ślub. Sprawdź szczegóły!

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

 • ​Tajemnicze morderstwo

  Już wkrótce fanów serialu "Pierwsza miłość" czeka prawdziwy wstrząs! Najpierw Igor (Rafał Mohr) dotkliwie pobije Sabinę (Urszula Dębska), a później sam zostanie... zamordowany! Sprawdź szczegóły!

 • Teatralny debiut Anny Muchy

  Aktorka Anna Mucha ( "Chłopaki nie płaczą" , "Młode Wilki 1/2" ) zadebiutowała na teatralnych deskach. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która ma za sobą filmowe role u Andrzeja Wajdy ("Panna Nikt") i Stevena Spielberga ( "Lista Schindlera" ), tym razem wystąpiła w "największej offowej produkcji w Polsce", jak reklamowany jest spektakl "Bomba" w reżyserii Macieja Kowalewskiego.

 • ​ "Pierwsza miłość" we wrześniu, czyli śmierć Igora i inne zagadki

  Czy wrześniowe odcinki "Pierwszej miłości" przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr)? A intrygi, której ofiarą padła rodzina Żukowskich oraz ich przyjaciele? Co naprawdę wydarzyło się feralnej nocy, którą Marysia (Aneta Zając) spędziła z Szymonem (Marcin Korcz)?

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Ciekawe interaktywne śledztwo przygotowali dla widzów producenci serialu "Pierwsza miłość". Zanim wyemitowane zostaną odcinki, które przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr), fani produkcji Polsatu mogą na własną rękę przepytać świadków, poznać motywy podejrzanych oraz przyjrzeć się dowodom.

 • "Pierwsza miłość": Sabina pobita w więzieniu!

  ...z Wekslerem (Karol Strasburger) nie będą mieli wątpliwości, że za wszystkim stoi Igor (Rafał Mohr). Szybko też stanie się jasne, dlaczego zlecił atak na Sabinę. Wcześniej zażąda od Karola, by przekazał mu(...) rękę wydostać Sabinę z więzienia. Po pobiciu jednak dziewczyna zacznie się bać. Całkiem rozsądnie zauważy, że następnym razem może zostać jeszcze brutalniej zaatakowana, dlatego w akcie desperacji...

 • Karolak mężem Kingi Preis

  Kinga Preis i Tomasz Karolak grają główne role w nowym filmie Janusza Kondratiuka, twórcy "Dziewczyn do wzięcia". Komedia "Milion dolarów" - do której muzykę skomponował Leszek Możdżer - walczy w konkursie głównym 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • "Pierwsza miłość": Zdecydują się na ślub?

  Co będzie powodem jej niechęci, by powtórnie stanąć na ślubnym kobiercu? - Moja bohaterka kocha Natana, ale trzeba pamiętać, przez co ta dziewczyna musiała w życiu przejść. Trudno się dziwić, że boi się zaufać mężczyźnie. Ja ją rozumiem. Poza tym nadal jest żoną Igora (Rafał Mohr) - wyjaśnia aktorka. Czy to oznacza, że do ślubu nigdy nie dojdzie? - Mogę jedynie zdradzić, że Sabina pierwsze...

 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  We wtorek w warszawskiej Kinotece można było spotkać wielu artystów i twórców filmowych, m.in. Danutę Szaflarską, Dorotę Kędzierzawską, Annę Romantowską z córką Julią Kolberger, Magdalenę Popławską, Annę Czartoryską, Małgorzatę Buczkowską z mężem Ksawerym Szlenkierem, Ilonę Łepkowską z mężem Czesławem Bieleckim, Rafała Mohra, czy Irenę Karel. Powód do spotkania dała Magdalena Łazarkiewicz, która

Dyskusje na temat: rafał mohr z dziewczyna
 • Re: Pierwsza miłość

  partnera Izabeli - Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr), który jednocześnie jest obrońcą Nożownika. Kulczycki prosi Franka, by prześwietlił dla niego życiorys tego wziętego prawnika.(...). W przesyłce znajduje się kartka z pozdrowieniami dla Artura. Tymczasem Ola dzielnie składa przed sądem zeznania obciążające Florczaka. Kiedy do głosu dochodzi obrońca Nożownika, dziewczyna traci pewność