• Informacje na temat:

  rafał mohr z żoną

Artykuły na temat: rafał mohr z żoną
 • Rafał Mohr znów w "Pierwszej miłości"! Kim jest Piotr Wach?

  A przecież Igor (Rafał Mohr) nie żyje, a 4 miesiące po jego śmierci Mikser wpadł na trop w śledztwie, dzięki czemu policja ustaliła, że zabójcą Igora był... jego ojciec. Zeznania, które złożył na policji po zatrzymaniu, odsłoniły kulisy śmierci jego syna. I odpowiedziały na pytanie czemu tak się stało. Wszyscy wiedzieli, że Igor był złym człowiekiem, a jego agresywne zachowania doprowadziły...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • ​Tajemnicze morderstwo

  Już wkrótce fanów serialu "Pierwsza miłość" czeka prawdziwy wstrząs! Najpierw Igor (Rafał Mohr) dotkliwie pobije Sabinę (Urszula Dębska), a później sam zostanie... zamordowany! Sprawdź szczegóły!

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  ...z rozwodem Długo wahała się, czy przyjąć oświadczyny Natana (Krzysztof Kwiatkowski). Wcześniejsze małżeństwo z psychopatą Igorem (Rafał Mohr) zraziło Sabinę (Ula Dębska) do formalnych związków. Kiedy(...) ojczyma, zacznie namawiać zakochanych na ślub. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zgodzi się zostać żoną Kulczyckiego w pierwszym wolnym terminie! Okaże się, że tylko oni będą szczęśliwi z tego powodu. Do...

 • Wychowuje "młodych gniewnych"

  Choć przyznaje, że w serialu gra łobuza, to sam wziął pod opiekę trudną, zbuntowaną młodzież i razem przygotowują spektakl!

 • "Pierwsza miłość": Zdecydują się na ślub?

  Co będzie powodem jej niechęci, by powtórnie stanąć na ślubnym kobiercu? - Moja bohaterka kocha Natana, ale trzeba pamiętać, przez co ta dziewczyna musiała w życiu przejść. Trudno się dziwić, że boi się zaufać mężczyźnie. Ja ją rozumiem. Poza tym nadal jest żoną Igora (Rafał Mohr) - wyjaśnia aktorka. Czy to oznacza, że do ślubu nigdy nie dojdzie? - Mogę jedynie zdradzić, że Sabina pierwsze...

 • "Zero" triumfuje w Los Angeles

  Polski film "Zero" w reżyserii Pawła Borowskiego zdobył trzy statuetki Konia Leonarda podczas gali Mediolańskiej Nagrody Filmowej, która odbyła się w Los Angeles.

 • Cyrwus rozstawia dzieci po kątach

  ...chłopakowi opornie wszystko wychodzi. Reżyser (Rafał Mohr) nie zna litości. Łukasza wspierają Kasia (Katarzyna Sawczuk), Leszek (Jakub Wieczorek) i Żenia (Sławomir Zapała). Próbują dodać mu otuchy. Czy to(...) rozmowę. Edyta nie ukrywa zachwytu osobą Andrzeja.   Autorytarny Cyrwus rozstawia dzieci po kątach W Hotelu 52 zatrzymują się Turowiakowie - głowa rodziny Marcin (Piotr Cyrwus) z żoną Anną (Grażyna...

 • "Pitbull": Nowe odcinki od dziś

  W piątek 9.marca, o godzinie 22.40, TVP2 rozpoczyna emisję kolejnych odcinków serial u "PitBull", kontynuacji popularnego serialu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie.