• Informacje na temat:

  rafał olejniczak

Artykuły na temat: rafał olejniczak
 • Andżelika Piechowiak o swoim ślubie

  Andżelika Piechowiak (33 l.), gwiazda serialu "M jak Miłość", szykuje się do ślubu z Rafałem Olejniczakiem.

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Andżelika Piechowiak: Zmiana planów. Ślubu nie będzie!

  Andżelika Piechowiak (33 l.) zadeklarowała niedawno, że latem chce wyjść za swojego obecnego partnera Rafała Olejniczaka. Teraz zmienia plany!

 • Piosenka "Koko Euro spoko" poruszyła publicystów i polityków

  Kto by pomyślał, że wybór przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 wywoła tak ożywioną, ogólnonarodową debatę?

 • Facet Piechowiak jurorem "X Factora"?

  Rafał Olejniczak, szef Radia Zet i partner aktorki Andżeliki Piechowiak, podobno chce zastąpić Maję Sablewską w "X Factorze".

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Andżelika Piechowiak już po ślubie

  ..."Dobry Tydzień", gwiazda właśnie wyszła za mąż za długoletniego partnera, dziennikarza i fotografa Rafała Olejniczaka. - Kameralny ślub odbył się kilka dni temu za granicą. Teraz są w podróży poślubnej(...) ślubu nie doszło. Rozstali się w 2011 roku po głośnej aferze, gdy aktor wraz z kolegami wdał się w awanturę z policjantami. Andżelika długo nie była sama. Podobno Rafał Olejniczak, kiedy dowiedział...

 • Jose Carreras z toruńską orkiestrą

  Orkiestra składająca się z 65 muzyków towarzyszyła będzie Jose Carrerasowi podczas koncertu w Toruniu (31 lipca). Specjalnie - aby wszyscy mogli wspólnie zagrać - od niedzieli (25 lipca) na Motoarenie budowana jest okazałych rozmiarów scena.

 • Andżelika Piechowiak: Jak czuje się po porodzie?

  Aktorka pod koniec września została po raz pierwszy mamą. Piechowiak i jej mąż, Rafał Olejniczak, doczekali się córki. Co ciekawe, dziewczynka urodziła się dokładnie w drugą rocznicę ślubu pary. Dziennikarze "Twojego Imperium" zapytali aktorkę, jak czuje się po porodzie. Oto, co odpowiedziała: "Ze mną i z dzieckiem wszystko w porządku. Towarzyszą mi skrajne emocje, bo jest i ogromna radość...

 • Neo Retros zwycięzcami Top Trendy 2011

  W niedzielnym (5 czerwca) konkursie Top Trendy nagrodę publiczności oraz nagrodę jury otrzymał zespół Neo Retros. Nagroda dziennikarzy przypadła zespołowi Poparzeni Kawą Trzy, a nagroda internautów - Honoracie Skarbek.

Zdjęcia na temat: rafał olejniczak
Dyskusje na temat: rafał olejniczak