• Informacje na temat:

  rafał olejniczak piechowiak

Artykuły na temat: rafał olejniczak piechowiak
 • Andżelika Piechowiak: Jak czuje się po porodzie?

  Andżelika Piechowiak (38 l.) wyjawiła swoje odczucia związane z macierzyństwem.

 • Andżelika Piechowiak: Kobieta o wielu twarzach

  Kiedy czegoś naprawdę pragnie, nie boi się po to sięgać. Jest silna, ale i delikatna, szukająca opieki. Po prostu kobieta o wielu twarzach.

 • Andżelika Piechowiak już po ślubie

  Andżelika Piechowiak (36 l.), gwiazda serialu "M jak miłość", do ślubu szykowała się od dawna. Wszystko udało jej się utrzymać w tajemnicy do samego końca.

 • Oni lubią się bawić!

  Celebryci uwielbiają blask fleszy. Doskonałą okazją do "pokazania się" są bankiety, rauty, imprezy charytatywne, a nawet... sylwester. Kto w tym roku nie odpuści balu?

 • Andżelika Piechowiak: Poród tuż-tuż!

  Andżelika Piechowiak szykuje się do nowej roli życiowej!

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  Andżelika Piechowiak, która przez siedem lat wcielała się w Mirkę Kwiatkowską w "M jak miłość", dołączyła właśnie do obsady najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Wiemy, kogo zagra w "Klanie"!

 • Andżelika Piechowiak spełniła swoje marzenie

  Piechowiak, wykorzystując przerwę w nagraniach do serialu, postanowiła spełnić jedno ze swoich najskrytszych marzeń i wyjechała do Los Angeles. W podróży towarzyszy jej ukochany Rafał Olejniczak, z którym spotyka się od momentu rozstania z Michałem Lesieniem. Para spędziła sylwestra w Los Angeles, a Nowy Rok rozpoczęła wycieczką po Universal Studios, gdzie powstają setki wspaniałych filmów. Dla...

 • Andżelika Piechowiak o swoim ślubie

  Andżelika Piechowiak (33 l.), gwiazda serialu "M jak Miłość", szykuje się do ślubu z Rafałem Olejniczakiem.

 • Andżelika Piechowiak: Zmiana planów. Ślubu nie będzie!

  Andżelika Piechowiak (33 l.) zadeklarowała niedawno, że latem chce wyjść za swojego obecnego partnera Rafała Olejniczaka. Teraz zmienia plany!

Zdjęcia na temat: rafał olejniczak piechowiak
Wideo na temat: rafał olejniczak piechowiak
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...