• Informacje na temat:

  rafał otworzył

Artykuły na temat: rafał otworzył
 • Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się! Mamy komentarz gwiazdy!

  Marcelina Zawadzka (30 l.) i Rafał Jonkisz (21 l.) spotykali się ze sobą tylko siedem miesięcy. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Prezenterka postanowiła opowiedzieć naszemu reporterowi o kulisach tego rozstania.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • "Na noże": Rafał Maślak gra epizodyczne role

  Po zdobyciu tytułu Mistera Polski Rafał Maślak zrobił błyskawiczną karierę w modelingu. Pracuje na planach sesji zdjęciowych i podczas pokazów mody, prowadzi bloga o tematyce modowej(...) Lifestyle. Były Mister Polski twierdzi, że moda jest jego prawdziwą pasją, nie zamierza jednak ograniczać do niej swojego życia zawodowego. Niedawno otworzył własny salon stylizacji paznokci, wystąpił...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Rafał Maślak postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie i zagrał epizodyczne role w kilku serialach, m.in. nowym hicie TVN „Na noże”. Nie wyklucza też, że pojawi się w nowej produkcji Telewizji Polskiej.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2015 zastępuje Sopot TOPTrendy

  Nie Sopot TOPTrendy Festiwal, a Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 roku w Operze Leśnej.

 • Rafał Maślak: Nie jestem gotowy na bycie ojcem

  Rafał Maślak (27 l.) nie zamierza jeszcze zakładać rodziny. Twierdzi, że w przyszłości chciałby mieć dwójkę dzieci, na razie jednak nie czuje się gotowy do ojcostwa. Przyznaje jednocześnie, że mała liczba dzieci to dla Polski poważny problem demograficzny i społeczny.

 • "Mur" filmem otwarcia Prowincjonaliów

  Pełnometrażowy debiut fabularny Dariusza Glazera "Mur" otworzy XXII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Film powalczył również o nagrody "Jańcio Wodnika" w konkursie filmów fabularnych. Będzie to przedpremierowy pokaz najnowszej pełnometrażowej produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Tancerz Rafał M. skazany. Jest wyrok!

  Toruński sąd wydał właśnie wyrok ws. Rafała M., który w czerwcu tego roku znieważył dwóch policjantów...

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

Wideo na temat: rafał otworzył