• Informacje na temat:

  rafał uwielbia

Artykuły na temat: rafał uwielbia
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  ..." z piosenkami z niemieckich kabaretów lat 30-tych XX wieku. Towarzyszyli nam Anna Głogowska i Rafał Maserak oraz zespół świetnych muzyków. Bardzo dobrze wspominamy z Kasią tamten projekt i czasem(...) mnie przede wszystkim czas odpoczynku i spotkań z rodziną. Nie biegam po sklepach, nie robię zakupów. Zamiast wydawać pieniądze na prezenty, wolę wpłacić je na cele charytatywne. Ale uwielbiam polskie...

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  ...m.in. Olaf Lubaszenko, Marek Włodarczyk, Przemysław Cypryański, Andrzej Nejman, Marek Kościkiewicz i Rafał Brzozowski. Jako członek reprezentacji Krzysztof Wieszczek zadebiutował na PGE Arena...

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Rafał Maślak chce oświadczyć się ukochanej!

  Czy to w końcu uciszy plotki, że Rafał Maślak jest gejem?

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • ​"W rytmie serca": Z Kazimierza Dolnego do Hollywood... Rafał Zawierucha zagra w amerykańskiej super

  W 2. odcinku 3. serii "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Rafała Zawieruchę, który - jak informuje amerykański portal The Hollywood Reporter - zagra... Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • "M jak miłość": Uwielbiam swoją pracę

  Od czego wzięło się twoje zamiłowanie do jazdy na desce? - Od zawsze uwielbiałem aktywne spędzanie czasu. I to było oczywiste, że kiedy nadchodzi zima, to człowiek nie może cały czas siedzieć(...)) Kto jest lepszy na desce - ty czy Rafał? - Brat. On więcej godzin spędził na stoku. Ale niech sobie nie myśli, że tak będzie zawsze! O nie, bez walki się nie poddam. W końcu urodziła mu się córka...

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

Zdjęcia na temat: rafał uwielbia
Dyskusje na temat: rafał uwielbia