• Informacje na temat:

  rafał z m jak miłość

Artykuły na temat: rafał z m jak miłość
 • "M jak miłość": Wyznanie Rafała

  Co wydarzy się w 1439. odcinku "M jak miłość"?

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • "M jak miłość": Wyznanie Rafała

  Trudne chwile czekają Rafała. Policjant wyzna Soni, że wciąż ma wyrzuty sumienia po śmierci Roberta - i nie umie pogodzić się z faktem, że jego ojciec okazał się potworem. - Dopiero teraz uświadomiłem sobie, przez jakie piekło musiała przejść moja matka... Przyjaciółka spróbuje Stadnickiego pocieszyć. - To już przeszłość... Nie ma sensu tego rozdrapywać. - Wiem, że to trudne, ale trzeba to...

 • Rafał Mroczek: Amanta wystarczy

  Gdybym miał dostać propozycję filmową, wolałbym zagrać bardziej charakterystyczną postać niż Paweł Zduński z "M jak miłość" - wyznaje Rafał Mroczek.

 • "Pierwsza miłość": Poznajcie bliżej Rafała

  W ostatnich odcinkach widzowie poznali Rafała! W rolę psychologa, bo o tej postaci mowa, wcielił się Bartłomiej Kotschedoff znany m.in. z takich tytułów jak "Atak paniki"czy "Wataha". Kim jest jego bohater w "Pierwszej miłości"?

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Ula rozpaczliwie próbuje bronić się przed Grzelakiem. Gangster jest jednak silniejszy, a do tego ma broń. Na pomoc dziewczynie ruszają Janek i Rafał. Bandyta...

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Rafał trafi do aresztu!

  Tymczasem Kuba (Adam Tomaszewski) wyzna Basi (Gabriela Raczyńska) i Pawłowi (Rafał Mroczek), że widział ojca  przed szkołą. Zduński dostrzeże za to kłusownika na ulicy... A gdy Glińska (Hanna Kochańska) zda sobie sprawę z tego, że były mąż ją odnalazł, wpadnie w panikę i poprosi Pawła, by na kilka dni wziął Kubę do siebie. W tym czasie sama będzie ukrywała się u znajomych w Grójcu. Jednak...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

Zdjęcia na temat: rafał z m jak miłość
Wideo na temat: rafał z m jak miłość
 • "M jak miłość": Rafał Mroczek o Pawle

  - Jestem dopiero po drugim serialowym małżeństwie, więc może na razie wystarczy - mówi Rafał Mroczek pytany o ewentualny ślub z serialową Julką. Sprawdźcie, co czeka jego bohatera w nadchodzących odcinkach!

 • "Pierwsza miłość": Kim jest Rafał?

  W rolę psychologa, bo o tej postaci mowa, wcielił się Bartłomiej Kotschedoff znany m.in. z takich tytułów jak „Atak paniki”, czy „Wataha”. Kim jest jego bohater w serialu?

 • "M jak miłość": Rafał Szatan o swoim udziale w serialu

  Rafał Szatan opowiada nam o swoim udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". - Każda postać jest ciekawa, bo to mierzenie się z wyzwaniem: aktorskim, wokalnym i ruchowym. To odkrywanie w sobie czegoś nowego. Artysta też szczerze odniósł się do plotki o tym, że jego żona Barbara Kurdej-Szatan "załatwiła" mu rolę w "M jak miłość". Jak było naprawdę? - Moja postać będzie muzykiem

Dyskusje na temat: rafał z m jak miłość