• Informacje na temat:

  rajstopy aktorka

Artykuły na temat: rajstopy aktorka
 • Paparazzi zrobili już niejednej gwieździe niezbyt korzystne, a nierzadko także kompromitujące zdjęcie, które potem lądowało w tabloidach bądź na portalach. Ostatnio fotoreporterom udało się przyłapać hollywoodzką gwiazdę Umę Thurman (46 l.) na lotnisku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że aktorka... paradowała w samych rajstopach! Czyżby aż tak spieszyła się na samolot, że nie...

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • 15-letnia aktorka pali papierosy

  I gubi buty na imprezach.

 • Ciepłe rajstopy Renee Zellweger

  Bieliźniarska firma Hanes ma ogromny dług wdzięczności wobec Renee Zellweger. Aktorka przyznała, że ciepłe rajstopy tej marki uratowały ją od przemarznięcia na planie filmu "New In Town".

 • Ilona Łepkowska poniża Natalię Siwiec. Dotkliwie!

  Królowa polskich seriali, jak nikt, w mig potrafi ocenić umiejętności show-biznesowych bywalczyń. Kiedyś aktorka "Barw szczęścia", dziś Siwiec, która popularność zyskała rozbieranymi sesjami dla "Playboya". Celebrytka okazała się jednak nieco ambitniejsza, niż przypuszczano, i obecnie oglądać możemy ją na deskach teatralnych w sztuce "O co biega". Dostała również rolę w filmie "Królowa Bezdomna...

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • Steczkowska w reklamie herbaty

  Celebryci w spotach reklamowych to już codzienność. Justyna Steczkowska (39 l.) polecała m.in. rajstopy, szampon przeciwłupieżowy. Teraz przyszedł czas na herbatę.

 • Wchodzę i roznoszę dom na strzępy

  Serca widzów podbiła rolami barwnych, pełnych temperamentu bohaterek w "39 i pół" czy "Magdzie M." Teraz Daria Widawska gra mecenas Dorotę w "Prawie Agaty". - Bardzo lubię pracować nad charakterem moich postaci - przyznaje aktorka.

 • Karolina Piechota pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na wizji! Co za odwaga!

  Karolina Piechota (33 l.) to aktorka znana z seriali telewizyjnych. Ostatnio wzięła ona też udział w programie rozrywkowym i pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w dość nietypowy sposób.

 • "X Factor": Dokąd dopłynie Mała Syrenka?

  Powrót znanego z pierwszej edycji Dawida Podsiadło, występ wziętej aktorki dubbingowej i pojawienie się wokalistki z "Bitwy na głosy" - to najważniejsze wydarzenia trzeciego odcinka drugiej edycji programu "X Factor".

Wideo na temat: rajstopy aktorka
 • Małgorzata Kożuchowska zdradza kulisy show-biznesu!

  Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała nam, na kim wzorowała swoją postać, jaki powinien być idealny menadżer gwiazd oraz... kto biega po rajstopy, kiedy w trakcie ramówki pójdzie w nich oczko!

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: rajstopy aktorka
 • Re: "13 posterunek": Burzliwe związki i utracona kariera Aleksandry Woźniak

  Ta kobieta to wyjątkowy okaz osobnika, który dla kariery zrobi wszystko. Znam ją osobiście, to, jak skakała po plecach swoich kochanków coraz wyżej i wyżej to temat na książkę. To nie jest aktorka, tylko absolwentka germanistyki. Do tego to najgorzej ubrana kobieta w show businessie - jej ulubiony zestaw to sukienka w kwiaty, cieliste rajstopy i sandały na sznurkowej koturnie. Zapytajcie jej