• Informacje na temat:

  ranczo 6 sezon

Artykuły na temat: ranczo 6 sezon
 • "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce gwiazdy „Rancza” wrócą na plan! Okazało się bowiem, że zmarły w listopadzie współtwórca jednego z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat - Andrzej Grembowicz - pracował przed śmiercią nad scenariuszami nowych odcinków. Jak poinformowała stacja RMF, materiału jest wystarczająco dużo, by stworzyć 6-odcinkowy sezon serialu i... film fabularny...

 • "Ranczo" wraca na antenę

  Długo oczekiwany przez widzów nowy sezon "Rancza", najpopularniejszego serialu telewizyjnej Jedynki, powróci na antenę stacji już 6 marca. W produkcji pojawi się wiele nowych postaci, w które wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda i Patricia Kazadi.

 • "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  ...​Każdy odcinek opowieści o mieszkańcach wsi pod Radzyniem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do 10. sezonu serialu. Jeszcze nie wiadomo, czy powstaną kolejne.

 • "Ranczo" miażdży konkurencję

  Trzy pierwsze odcinki najnowszej serii serialu "Ranczo" z Cezarym Żakiem w roli głównej oglądało w TVP1 średnio 7,8 mln widzów.

 • "Ranczo": Dlaczego Viola Arlak cieszy się, że to już koniec hitowego serialu?

  Viola Arlak, której największą popularność przyniosła rola Haliny Kozioł w „Ranczu”, potwierdza w rozmowie z nami, że emitowany obecnie sezon hitowego serialu TVP1 będzie już ostatnim. Aktorka komentuje, że lepiej zostawić po sobie niedosyt niż przesyt. Ona sama aktualnie żyje swoją najnowszą premierą „Przyszedł mężczyzna do kobiety”, którą razem z Tadeuszem Chudeckim przygotowała w Teatrze...

 • "Ranczo" już od 9 marca

  TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków serial u komediowego "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka z Iloną Ostrowską, Pawłem Królikowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądać w Jedynce od 9 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15.

 • "Ranczo" hitem weekendu!

  Pierwsze trzy odcinki siódmego sezonu "Rancza" śledziło ponad 6 mln widzów! Serial był najchętniej oglądaną polską produkcją spośród wszystkich propozycji weekendowych.

 • "Rancza" ciąg dalszy. Jest potwierdzenie

  Telewizja Polska potwierdziła słowa gwiazd serialu "Ranczo" i zapowiedziała dziewiąty sezon tego telewizyjnego hitu. Zdjęcia mają rozpocząć się w lipcu, a emisja przewidywana jest na wiosnę przyszłego roku.

 • "Ranczo": Rodzinna, świąteczna opowieść

  Trzy popularne aktorki, znane z serialu „Ranczo”, opowiedziały nam o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim – czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Wraca serial "Ranczo"

  Jak się żyje mieszkańcom Wilkowyj pod nowymi rządami? Co Lucy zyskała, a co straciła, wygrywając wybory? I czy były wójt pogodzi się z utratą władzy? Odpowiedzi w premierowych odcinkach piątej serii "Rancza" .

Dyskusje na temat: ranczo 6 sezon
 • Re: "Ranczo": Serial nokautuje konkurencję

  Jakość Rancza jest niezaprzeczalna, ale jakby nie patrzeć wysłanie Lucy do Ameryki na cały sezon było najdurniejszym pomysłem na jaki Scenarzysta mógł wpaść. Tylko nie piszcie, że to z winy Aktorki, bo mniejszy udział Lucy w akcji Wilkowyj można było zastąpić zupełnie innym, realnym wątkiem, a nie wyjazdem ni stąd ni zowąd na diabli wiedzą ile. Dobrze, że wróciła i od razu "Ranczo" 6 milionów

 • Re: ​"Wojenne dziewczyny": Będzie drugi sezon?

  I pomyśleć, że dwa lata temu w tym paśmie Ranczo gromadziło momentami 7 milionów, a średnio ponad 6 mln. A teraz się cieszą z 2,6 mln... parodia.

 • Re: "Ranczo": Pierwszy etap zdjęć zakończony

  No tak, tylko... podobno te 6 dni faktycznie się odbyło. Tzn. nie że zredukowali z 60 dni do 6, ale ogólnie na sezon 10 Ostrowska miała przewidziane około tylu dni. Nie mówię, że 6 - bo ile ich było to widzą tylko główni zainteresowani, ale... w tych granicach. w sumie to pasuje, jak słychać po przeciekach dot. scen z Lucy. Dwa odcinki w których będzie - to ile to dni w dworku? Akurat około 4 na