• Informacje na temat:

  ranczo 7

Artykuły na temat: ranczo 7
 • "Ranczo": Medialna wojna

  ...pozostaje dłużne. Rozpoczyna się prawdziwa medialna wojna... Polityka wszak, jak mówi Czerepach, nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, bo to są czyste, żywe emocje! "Ranczo" w niedzielę o 20.25

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo": Jubileusz Marty Lipińskiej w TVP Seriale

  ...: Jan Englert ("Lalka"), Ewa Wencel ("Nad Niemnem"), Ilona Ostrowska i Cezary Żak ("Ranczo"), Katarzyna Ucherska ("Dziewczyny ze Lwowa") oraz Wojciech Adamczyk - reżyser "Rancza" i "Dziewczyn ze Lwowa(...) i tylko raz spotkał się z nią na planie serialu, w "Lalce" Ryszarda Bera. Cezary Żak natomiast, który w serialu "Ranczo" stworzył z Martą Lipińską wspaniały duet jako ksiądz proboszcz i jego...

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska we wrześniu stanie na ślubnym kobiercu!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z „Rancza”, we wrześniu zmieni stan cywilny. Aktorka dozgonną miłość i wierność przysięgnie swemu ukochanemu... w Rzymie.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska szykuje się do ślubu!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z „Rancza”, od niedawna dumnie nosi na serdecznym palcu prawej dłoni piękny pierścionek, który dostała od ukochanego. Aktorka najprawdopodobniej jeszcze w tym roku stanie na ślubnym kobiercu...

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • "Ranczo": Katarzyna i Cezary Żak nie zamierzają się rozwieść!

  Katarzyna i Cezary Żak, czyli Kazimiera Solejukowa i Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", zaprzeczają, jakoby ich małżeństwo pogrążone było w kryzysie. Plotki o tym, że zamierzają się rozwieść, komentują krótko i ostro: - To wierutne bzdury!

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: ranczo 7
Wideo na temat: ranczo 7
 • Co w finale 7. sezonu "Rancza"?

  Po wyjściu z więzienia Lucy podejmuje ważne decyzje, które budzą zdecydowany sprzeciw Klaudii i jej współpracowników. Urzędnicy organizują strajk i nie chcą wypuścić Wilskiej z budynku, dopóki nie cofnie swojego wniosku o rezygnację z funkcji wójta. Zdesperowany Kusy postanawia dać żonie niezwykły dowód miłości. Senator otrzymuje propozycję objęcia stanowiska w nieistniejącym ministerstwie. Niedługo później jedna z partii proponuje mu sojusz. Tymczasem na plebanię przyjeżdża biskup, który...

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

Dyskusje na temat: ranczo 7
 • Re: "Ranczo": 7. rocznica śmierci Leona Niemczyka

  Widziałam go tylko w Ranczu i powiem wam, że bardzo bardzo go lubiłam. Za to denerwował mnie potem ten drugi Japycz - jego serialowy brat. ;/

 • Re: "Ranczo": Wojna braci

  Scenariusz 10 serii napisał ten sam scenarzysta, który pisał sam od serii 7, wcześniej (w seriach 1-6) scenarzystów było dwóch.

 • Re: "Ranczo": Wraca kusicielka!

  sezony od 5 do 7 rancza to niestety porażka

 • Re: "Ranczo": Teraz ławeczka

  dokładnie, 9 seria była najbardziej skopaną w dziejach Rancza. Odleciała totalnie. Owszem było kilka dobrych momentów, kilka śmiesznych, kilka wzruszających, ale dałoby się z nich sklecić góra 3 odcinki. Pozostałe 10 nie przypominało dawnej świetności Rancza. Po 5 serii też byłem załamany, ale w porównaniu z 9 była dość dobra. Potem 6, genialna 7 i dobra 8. Więc może z 10 też dadzą radę. Trzymam kciuki - za piękny koniec!

 • Re: "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Ranczo serial który miał szanse stać się hitem na całe swoje nieszczęście pół żartem pół serio pokazał za dużo prawdy o Polskim piekiełku i od 7 sezonu ktoś postanowił go utrupić co się w końcu udało

 • Re: "Ranczo": Wesoła nowina

  Lucy wcale nie musiała wyjeżdżać ze względu na ciążę aktorki. Pani Lidia Sadowa (asystentka Czerepacha i Kozioła) była w ciąży w X serii, p. Dorota Chotecka-Pazura (Więcławska) była w ciąży w II serii i nikt z widzów tego nawet nie zauważył (gdy była taka potrzeba zastępowały je dublerki). Ilona Ostrowska była w ciąży, gdy Lucy wróciła na wigilię, w dworku chyba w 4 miesiącu, w scenie przed dworkiem w 7 miesiącu i też nie było tego widać. Lucy została wyekspediowana z Wilkowyj, bo...

 • Re: "Ranczo": Apetyt rośnie w miarę jedzenia

  nie przesadzaj. doba ma 24 godziny, a w tygodniu jest 7 dób (za przeproszeniem). da się wygospodarować 40 minut tygodniowo, żeby obejrzeć jeden odcinek. i jeszcze wystarczy czasu na sen, na pracę, na obowiązki domowe, na spacer z psem, na pogawędkę z sąsiadką, na książkę i co tam kto lubi. zluzuj majty i daj innym żyć tak jak chcą. robią Ci krzywdę zamiłowaniem do oglądania "Rancza"?

 • Re: "Ranczo": Teraz ławeczka

  serial i pozwolę sobie zacytować wpis w komentarzach, który przeczytałem kiedyś w temacie Ranczo" - serial NIE DLA IDIOTÓW, wielu ludzi po prostu nie dorosło do oglądania polskich komedii. Ale to już było

 • Re: "Ranczo": To już 10 lat!

  Też mam już dość polityki w realu, a tym bardziej w ,,Ranczu", gdzie scenarzyści (a od 7 serii jeden scenarzysta) dobitnie obnażyli mechanizmy jej funkcjonowania. Dla mnie ,,Ranczo" to był przede wszystkim czar dworku oraz ,,złote myśli" Stacha Japycza i jego kolegów od Mamrota. Teraz, gdy dworek w ruinie, trochę się obawiam, że ,,mojego Rancza" już nie ma.