• Informacje na temat:

  ranczo ekipa

Artykuły na temat: ranczo ekipa
 • "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  ..."Ranczo" jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych polskich seriali. Opowieść o mieszkańcach malutkich Wilkowyj doczekała się dziesięciu sezonów, zdobyła trzy Telekamery i Złotą Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz dwie nominacje do Orłów. W 2015 roku podczas Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu czytelnicy "Świata Seriali" uznali, że "Ranczo" zasługuje na miano Serialu Wszech...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  ...stronę serialu na Facebooku wciąż lubi 367 tysięcy osób! Już w grudniu 2018 prowadzono rozmowy na temat kontynuacji serialu, a cała ekipa z niecierpliwością czekała na ostateczną decyzję(...) "Rancza" Program 1 TVP wyemitował 12 lipca 2005 roku, a ostatni 27 listopada 2016 roku. W sumie opowieść o perypetiach mieszkańców Wilkowyj doczekała się 130 odcinków, filmu fabularnego ("Ranczo...

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • "Ranczo": Klucz do sukcesu

  Dziesięć sezonów i wciąż ta sama ekipa. Tego nie było w żadnej polskiej produkcji - mówi z podziwem reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk. Udało się to m.in. za sprawą świetnych zdjęć próbnych, które(...)... Paweł Królikowski (serialowy Kusy) powiedział kiedyś, że "Ranczo" jest rezonansem aktualnych wydarzeń w kraju. Sprawdziło się to kilka razy. Kiedy emitowano pierwszą serię (w Wilkowyjach rządził wójt...

 • Marta Lipińska i "dziewczyny z Ukrainy"

  14 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu o roboczym tytule "Dziewczyny z Ukrainy". W jednej z głównych ról wystąpi Michałowa z uwielbianego przez widzów "Rancza".

 • "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  ...planowano finał "Rancza", i to nie jeden raz. Serial uratowali fani. Dziś też widownia przekraczająca 5 mln osób przemawia za kręceniem 10. serii. Ale dopóki ekipa nie pojawi się latem w Jeruzalu, pewności...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ...wstawać na przykład o piątej rano, jechać na zdjęcia do "Na dobre i na złe". Producenci serialu i cała ekipa, która przy nim pracuje, są na tyle mili i wyrozumiali, że zorganizowali plan pracy tak, żebym(...) w "Ranczo". Czego możemy się po niej spodziewać w nowych odcinkach? - To dziewczyna trochę szalona i za to ją lubię. Jest przeciwieństwem Agaty, mojej bohaterki z "Na dobre...". W kolejnej serii...

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

Zdjęcia na temat: ranczo ekipa
Wideo na temat: ranczo ekipa
 • „Ranczo”: Jak wyglądała praca na planie ostatniego sezonu?

  Po dziesięciu latach przygoda z „Ranczem” dobiega końca! Nie da się ukryć, że ekipa i aktorzy po tylu latach bardzo się do siebie przywiązali. Jak wyglądały te ostatnie dni na planie? Obejrzyjcie relację z planu!

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

Dyskusje na temat: ranczo ekipa