• Informacje na temat:

  ranczo emilia komarnicka

Artykuły na temat: ranczo emilia komarnicka
 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ...w "Ranczo". Czego możemy się po niej spodziewać w nowych odcinkach? - To dziewczyna trochę szalona i za to ją lubię. Jest przeciwieństwem Agaty, mojej bohaterki z "Na dobre...". W kolejnej serii...

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka czerpie frajdę z pracy

  Gwiazda „Na dobre i na złe” oraz „Rancza”, Emilia Komarnicka, przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Zdradziła nam również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": Edukacyjne dylematy

  Królikowski), pod wpływem wypadku z Hotdogiem, zmienił swoje nastawienie do sztuki. Maluje coraz więcej obrazów i nawet Monika (Emilia Komarnicka) musi przyznać, że całkiem nieźle mu to wychodzi(...) Michałowej (Marta Lipińska) zamienia się w wielką aferę, której skutki - to więcej niż pewne - wkrótce dotrą do biskupa Sądeckiego... "Ranczo" w niedzielę o 20.25 w Jedynce.

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • "Ranczo": Kusy jest załamany

  Malarz (Paweł Królikowski) nie radzi sobie z problemami. Najbardziej przygnębia go wyjazd Lucy (Ilona Ostrowska) oraz... nadopiekuńczość agentki (Emilia Komarnicka). Uciekając przed współpracownicą, Jakub schroni się u Tadeusza (Bogdan Kalus). Niestety, nie na długo. Zdeterminowana Monika wydobędzie z Celiny (Dorota Nowakowska) informację o miejscu jego pobytu. Zdrada Hadziukowej zaboli jej męża...

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • "Ranczo": Nierozważna i nieromantyczna

  Emilia Komarnicka nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką („Ranczo”), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą („Na dobre i na złe”). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Mówią o niej "psotna Lola"...

  Agata z "Na dobre i na złe" to pogubiona w miłości, ale przebojowa pani doktor. Nieco ciemniejszych barw do tego aktorskiego wizerunku dodaje trochę zwariowana Monika z "Rancza". Emilia Komarnicka opowiada o swoich serialowych bohaterkach.

Zdjęcia na temat: ranczo emilia komarnicka
Dyskusje na temat: ranczo emilia komarnicka