• Informacje na temat:

  ranczo kinga

Artykuły na temat: ranczo kinga
 • "Ranczo": Dominator

  Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) i Jakub (Mikołaj Krawczyk) z oddaniem i determinacją remontują oddany im przez wójtową pustostan, w którym ma być artystyczna klubokawiarnia. Kiedy zaczynają odczuwać(...) wyborów. Wynik tego sensacyjnego zdarzenia jest także sensacyjny, żeby nie powiedzieć epokowy... Kusy tęskni za Lucy. Nie tylko on, jak się okazuje. "Ranczo" w niedzielę, o 20.25 w Jedynce.

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": Depresja biskupa

  ...byłoby, gdyby ktoś, kogo zna i mu ufa, tę firmę mu poprowadził. Wybór jest w zasadzie tylko jeden... Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) wraca do swojego planu otworzenia w Wilkowyjach kawiarni(...). Podczas zwołanej naprędce narady, Kusy rzuca Kindze coraz to nowymi i fantastycznymi pomysłami. Kinga jest zachwycona, Klaudia milczy wymownie. "Depresja biskupa" już w niedzielę o 20.25 w Jedynce.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "Ranczo": Geny nie kłamią

  ...wystawne kolacje i obfite śniadania. Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) za dobrze zna swoją, jakby nie było rodzoną matkę, żeby nie widzieć w tym zainteresowaniu, szczególnie "słomianym wdowcem" jakiegoś...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • "Ranczo" polskim serialem wszech czasów!

  Bezapelacyjnym zwycięzcą zakończonego w niedzielę wieczorem 1. Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych okazało się „Ranczo”, którego przedstawiciele wyjechali z Elbląga z czterema nagrodami!

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • Nominacje do Telekamer 2008!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Poznaliśmy nominowanych do Telekamer Tele Tygodnia 2008! Głosowanie startuje już dziś, a laureatów poznamy 4 lutego.

Zdjęcia na temat: ranczo kinga
Wideo na temat: ranczo kinga
 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

Dyskusje na temat: ranczo kinga
 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  Lodzia?! Ależ to postać genialna! Dla mnie rewelacyjna tak jak Solejukowa. Może trochę denerwująca była Monika, beznadziejna Kinga (może to taki pomysł na rolę znerwicowanego dzieciaka zaniedbanego uczuciowo przez wyrachowaną i sfrustrowaną matkę), ale reszta cu-dow-na! To jedyny polski serial z tak genialnie dobranymi do wszystkich postaci aktorami. Lub aktorami, którzy tak doskonale stworzyli

 • Re: "Ranczo": Powstała książka o kulisach serialu

  dominująca, choć zdesperowana amatorka sado-maso w skórze i z pejczem, a w dworku - sama poezja: Lucy próbuje wzbudzić zainteresowanie Kusego, który akurat interesuje się tym, co Kinga i Skin robią na poddaszu, albo Lucy i Kusy, którym miłosne uniesienia przerywa wtargnięcie Kingi do sypialni, czy Kinga, która wpada do pokoju, gdy właśnie Lucy i Kusy całują się. A wszystko zagrane cudnie, z wdziękiem. Po

 • Re: "Ranczo": Kusy jest załamany

  Monika agentka Kusego i Klaudia mogłyby mniej wrzeszczeć. A ta cała Kinga też wkurza ta maniera w głosie.

 • Re: "Ranczo": Metamorfoza Violi Arlak

  Maciej to imię, nie nick tępa parówo.

 • Re: "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Córka Wójta to raczej Klaudia a Kinga mieszkała u Lucy i Kusego, no ale każdy może się pomylić :-)

 • Re: "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Mi się bardzo podobał dobór aktorów. Każdy grał super. A Kinga (córka Wójta) strzał w 10. Pozdrawiam

 • Re: "Ranczo": Święta, święta!

  Piersiówka, kieliszek i żarcie dla psa - rozwala mnie ten widok. Zapewne pierwotnie tak miała wyglądać wigilia w dworku. Ciekawe, że Kinga nic na to nie próbowała zaradzić... z tego co widać po zdjęciach.

 • Re: "Ranczo": Gwiazdy „Rancza” spotkają się w... sądzie!

  Dupa Dupa i znowu dupa ten film tak samo schodzi na psy tak jak m jak miłość robią sie nudne jak flaki z olejem skąd takie badziewia biorą kiedyś lubiałam patrzeć na te seriale bo były ciekawe a teraz tak są naciągane tak jak moda na sukces

 • Re: "Ranczo": Klucz do sukcesu

  Serial super,tylko ta cała ekipa ze dworka to porażka,ta Lucy (piesa krew) te feflonienie niby akcent amerykański to zwykły szajs ,caly ten dworek to takie wciskanie lewackich ideologii,takie pokazywanie pseudointeligencji warszawskiej i prostactwa ludzi ze wsi,a jest na odwrót.Serial powinien być kontynuowany ale bez ekipy z dworka (piesa krew,kusy,kinga,monika -wypad !).