• Informacje na temat:

  ranczo królikowski

Artykuły na temat: ranczo królikowski
 • "Ranczo": Paweł Królikowski namawia syna do żeniaczki?

  Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza" i Dariusz Zubek z "Drugiej szansy", bardzo lubi ukochaną swego najstarszego syna, ale nie kryje, że lubił też poprzednie dziewczyny Antoniego Królikowskiego, czyli Kacpra Kalety z "Diagnozy". Czy chciałby, aby Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Paula z "rodzinki.pl", została jego synową?

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo": Paweł Królikowski napisał ponad 300 piosenek!

  Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", od wielu lat pisze... piosenki. Mówi, że daje mu to mnóstwo satysfakcji, ale żałuje, że w Polsce nie ma zapotrzebowania na dobre teksty.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Ranczo": Dominator

  ...brak funduszy na dalsze działania, Kusy (Paweł Królikowski) obiecuje im honorarium za dwa obrazy. Jakub, z całym szacunkiem dla artysty, nie jest jednak przekonany, czy taki, jakby nie było(...) wyborów. Wynik tego sensacyjnego zdarzenia jest także sensacyjny, żeby nie powiedzieć epokowy... Kusy tęskni za Lucy. Nie tylko on, jak się okazuje. "Ranczo" w niedzielę, o 20.25 w Jedynce.

 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.

 • "Ranczo": Medialna wojna

  Kusego (Paweł Królikowski), który jak już musi wyjść z domu, to wygląda, jakby życie z niego zupełnie uleciało. Postanawiają wziąć go "do galopu i postawić do pionu". To, co w teorii wydawało się(...) pozostaje dłużne. Rozpoczyna się prawdziwa medialna wojna... Polityka wszak, jak mówi Czerepach, nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, bo to są czyste, żywe emocje! "Ranczo" w niedzielę o 20.25

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Ranczo": Edukacyjne dylematy

  Królikowski), pod wpływem wypadku z Hotdogiem, zmienił swoje nastawienie do sztuki. Maluje coraz więcej obrazów i nawet Monika (Emilia Komarnicka) musi przyznać, że całkiem nieźle mu to wychodzi(...) Michałowej (Marta Lipińska) zamienia się w wielką aferę, której skutki - to więcej niż pewne - wkrótce dotrą do biskupa Sądeckiego... "Ranczo" w niedzielę o 20.25 w Jedynce.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

Zdjęcia na temat: ranczo królikowski
Wideo na temat: ranczo królikowski
Dyskusje na temat: ranczo królikowski