• Informacje na temat:

  ranczo kulisy serialu

Artykuły na temat: ranczo kulisy serialu
 • "Ranczo": Powstała książka o kulisach serialu

  Od wczoraj w księgarniach w całej Polsce i w internecie dostępna jest książka, na którą czekają nie tylko najwierniejsi fani opowieści o Amerykance, która zamieszkała w Wilkowyjach: "'Ranczo'". Kulisy serialu wszech czasów"!

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • "Ranczo": Serialowe Wilkowyje istnieją naprawdę!

  Dla fana serialu nie ma większego szczęścia niż możliwość przebywania na planie filmowym - uważa współautorka książki "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów" Eżbieta Piotrowska. Z zawodu - dziennikarka radiowa, prywatnie na zabój zakochana w filmowych Wilkowyjach.

 • Cezary Żak zdradza kulisy "Rancza"

  "Na pewno będzie dalszy ciąg 'Rancza'"- zdradził w piątek, 17 stycznia, Cezary Żak. Aktor wziął udział w spotkaniu widzami. Publiczność żywo interesowała się kulisami serialu.

 • Cezary Żak zdradzał kulisy "Rancza"

  ..."Na pewno będzie dalszy ciąg 'Rancza'"- zdradził w piątek Cezary Żak. Aktor wziął udział w spotkaniu widzami. Publiczność żywo interesowała się kulisami serialu.

 • Gwiazdy "Rancza" na spotkaniu z widzami

  Cezary Żak, Katarzyna Żak i Marta Lipińska spotkali się we wtorek z fanami serialu "Ranczo". Wydarzenie było związane z promocją książki o przygodach mieszkańców sławetnych Wilkowyj.

 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  ...przerwy w zdjęciach. - Co tym razem czeka Pietrka? - kolejny fan serialu uśmiecha się do Piotra Pręgowskiego, kiedy ten zmierza do garderoby. Od dwóch tygodni rynek w Jeruzalu, gdzie trwają zdjęcia do kolejnej serii "Rancza", przeżywa oblężenie. Cel wypraw Do serialowych Wilkowyj tłumnie ściągają turyści. Chcą na własne oczy zobaczyć kulisy popularnej produkcji. - Dla nich to atrakcja, dla...

 • "Ranczo": Największe przeboje z polskich seriali zabrzmią na antenie TVP Seriale

  ...seriali" - koncert z udziałem gwiazd piosenki, które zaśpiewają swe niezapomniane hity i przypomną kulisy ich powstawania. I tak - legendarny Andrzej Rosiewicz wykona utwór "Czterdzieści lat minęło(...) i mgłą" skomponowany przez Włodzimierza Korcza był głównym motywem muzycznym serialu (w czołówce śpiewał go Grzegorz Markowski), ale dopiero piosenka w wykonaniu Alicji Majewskiej stała się przebojem...

 • Elżbieta Romanowska: Jakie są kulisy jej znajomości z Agnieszką Radwańską?

  ...z wywiadów Romanowska, która w serialu grała kierowniczkę sklepu, Jolę. Jej obecność na ślubie musiała więc być miłą niespodzianką dla rodziny panny młodej. *** Zobacz więcej materiałów z życia...

 • Anna Iberszer: Co robiła w kubańskim więzieniu?

  Sensacyjne zwierzenia gwiazdy serialu "Ranczo"! Opowiedziała o tym po raz pierwszy, zdradzając najdrobniejsze szczegóły!

Wideo na temat: ranczo kulisy serialu
Dyskusje na temat: ranczo kulisy serialu