• Informacje na temat:

  ranczo mateusz rusin

Artykuły na temat: ranczo mateusz rusin
 • Mateusz Rusin zostanie ojcem!

  Mateusz Rusin (28 l.) i jego ukochana wkrótce zostaną rodzicami!

 • "Ranczo": Powrót wikarego

  Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu Mieszkańcy miejscowości Jeruzal w powiecie mińskim odetchnęli z ulgą, bo ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Rancza"! W ósmej transzy wiele się zadzieje, a widzowie powitają z powrotem wikarego Roberta (Bartłomiej Kasprzykowski), którego wcześniej oddelegowano do Rzymu.

 • "Ranczo": Wojna braci

  ...arcybiskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski). Duchowny pozwoli swojemu podwładnemu (Cezary Żak) wypowiedzieć się w sprawie działań jego brata, prezesa PPU (Cezary Żak). Maciej i Robert (Mateusz Rusin...

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • "Ranczo": Kusy jest załamany

  ...gabinetu polityk planuje start w wyborach prezydenckich. Jego brat (Cezary Żak) będzie tym faktem mocno przygnębiony. Wyśle nawet Macieja (Mateusz Rusin) na przeszpiegi. - Rządy Pawła oznaczają katastrofę...

 • "Ranczo": Lucy w więzieniu!

  Lucy (Ilona Ostrowska) w więzieniu! Suchy chleb i cela dzielona z kobietami lekkich obyczajów - taka rzeczywistość czeka na Lucy w areszcie.

 • "Ranczo": Pierwszy etap zdjęć zakończony

  ...wpadł w zastawione przez kłusowników wnyki. Następnie przyjął delegację w osobach Michałowej (Marta Lipińska) i wikarego Macieja (Mateusz Rusin). Ta wizyta dała mu do myślenia, bo rezolutna gospodyni księdza wpadła na pomysł, aby Wezół objął opieką... dom samotnej matki. Czy propozycja zostanie przyjęta, dowiemy się na wiosnę, kiedy "Ranczo" pojawi się na ekranie. - Wezół nie jest zachwycony tym...

 • Powraca "Ranczo"!

  Lucy znuży się obowiązkami wójta, a Paweł Kozioł straci zainteresowanie polityką. Czy Wilkowyje staną się cichą i spokojną miejscowością?

 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  ...z nierzadko bolesnymi uwagami Michałowej (Marta Lipińska), proboszcza Roberta (Bartek Kasprzykowski) i wikarego Macieja (Mateusz Rusin). - Dla Kusego nastaną ciężkie dni za sprawą dwóch kobiet. Poczuje się...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

Wideo na temat: ranczo mateusz rusin
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

Dyskusje na temat: ranczo mateusz rusin
 • Re: "Ranczo": Potęga prowincji

  Cezary Żak i Mateusz Rusin nawet urodziny mają tego samego dnia ;-))

 • Re: "Ranczo": Potęga prowincji

  Ja także podziwiam ks. Macieja! Pan Mateusz Rusin jest świetnym aktorem i pięknie śpiewa (obejrzałam w internecie wszystkie informacje na jego temat). Razem z Cezarym Żakiem doskonale się uzupełniają w Ranczu. Finezyjna, inteligentna kreacja aktorska Pana Mateusza Rusina wywołała moje uwielbienie dla niego.