• Informacje na temat:

  ranczo nowi aktorzy

Artykuły na temat: ranczo nowi aktorzy
 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  ...przyszłego roku. Pojawią się w nich nowi aktorzy, m.in. Lidia Sadowa, Mikołaj Krawczyk, Justyna Gugała, Wiesław Komasa i Kacper Matula. ​(...) w powtórkach wszystko musi wyglądać identycznie. Tak jak inni aktorzy uczę się tekstu, żebyśmy mogli naturalnie rozmawiać - zdradza dubler Cezarego Żaka. Sam również jest aktorem, gościnnie związanym...

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • "Ranczo": Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu

  Brutter. Na planie pojawią się nowi aktorzy, między innymi Lidia Sadowa, Wiesław Komasa i Mikołaj Krawczyk.(...)Scenami na ławeczce rozpoczęły się 22 lipca zdjęcia do dziewiątego sezonu "Rancza". Ile stanowisk w rządzie obejmą posłowie PPU, czy ksiądz, który został biskupem pomocniczym, zostanie w Wilkowyjach...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • 10 lat serialu "Ranczo"

  W tym roku TVP obchodzi dwa ważne jubileusze. Pierwszym jest dziesięciolecie uwielbianego przez widzów serialu "Ranczo", a drugim - pięciolecie kanału TVP Seriale.

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • "Recepta na miłość": Szykuje się nowy serial!

  Znakomici aktorzy, emocje i piękna sceneria... Czy owiany tajemnicą serial, który powstaje w Kazimierzu Dolnym, okaże się przebojem?

 • "Ranczo": Sezon dziewiąty rozpoczęty!

  Scenami na ławeczce rozpoczęły się 22 lipca zdjęcia do dziewiątego sezonu "Rancza". Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk, scenariusz napisał Robert Brutter. Na planie pojawią się nowi aktorzy, między innymi Lidia Sadowa, Wiesław Komasa i Mikołaj Krawczyk.

 • Nowy serial twórcy "Rancza"

  ...i za wszelką cenę nie chcą dopuścić do rozprzestrzeniania się innowierczych praktyk – zdradza nam reżyser Wojciech Adamczyk podczas wizyty na planie w podwarszawskim Otwocku, gdzie realizowane są(...) głównej roli, który jak inni aktorzy spotykał się z byłym tybetańskim mnichem przed rozpoczęciem zdjęć. – Rozmowy z nim okazały się bardzo przydatne. Dowiedzieliśmy się, na czym polega medytacja...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.