• Informacje na temat:

  ranczo oglądalność rekord

Artykuły na temat: ranczo oglądalność rekord
 • "Bonanza": Pod słońcem Nevady

  ...przyciągała przed telewizory rzesze widzów, chociaż nie zawsze oglądalność serialu biła rekordy. Początkowo nadawano go w sobotnie wieczory i delikatnie mówiąc, wyniki nie były najlepsze. Kierownictwo NBC(...) na całym należącym do niego terenie. A nazwa takiego drzewa po łacinie brzmi Pinus ponderosa. No i ranczo nazwano Ponderosa. Historia łapiąca za serce Serial opowiada o rodzinie Cartwrightów...

 • "Ranczo" już od 9 marca

  TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków serial u komediowego "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka z Iloną Ostrowską, Pawłem Królikowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądać w Jedynce od 9 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15.

 • Żywcem nie ma co oglądać?

  Wakacyjna przerwa w emisji najpopularniejszych seriali daje się we znaki telewizyjnym stacjom. Brak premierowych odcinków takich hitów jak "M jak Miłość", "Ranczo" czy "Klan" powoduje, że oglądalność spada na łeb na szyję, a w zestawieniu najlepiej oglądanych seriali zaczynają królować egzotyczne tytuły.

 • Mostowiakowie rządzą na Twitterze!

  Polacy lubią seriale. Ich liczba rośnie, podobnie jak oglądalność. Czy te najchętniej wybierane przez widzów są również najpopularniejsze wśród internautów? "Press Service Monitoring Mediów" zbadał, które polskie produkcje goszczą najczęściej w mediach społecznościowych.

 • TVP na wakacje

  TVP1 w wakacje stawia na znane seriale oraz filmy. TVP2 będzie bardziej rozrywkowa - pokaże wiele imprez muzycznych. Kanały tematyczne - TVP Kultura i TVP Historia - przygotowały specjalne bloki programowe. Sportowe lato zapowiada się także na antenie TVP Sport.