• Informacje na temat:

  ranczo samochody

Artykuły na temat: ranczo samochody
 • "Ranczo": Przyjedź i odpocznij na słynnej ławeczce

  ...​Leżąca kilkanaście kilometrów od Garwolina wieś Jeruzal to doskonałe miejsce na weekendową wycieczkę. Tak bardzo zachwyciła scenarzystę Roberta Bruttera, że postanowił umieścić w niej akcję kultowego serialu "Ranczo".

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Ranczo": Mamo, ciszej!!!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z “Rancza”, debiutuje jako wokalistka. Właśnie do sklepów muzycznych w całym kraju trafiła jej pierwsza płyta pod bardzo optymistycznym tytułem “Bardzo przyjemnie jest żyć”.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Muzyczne ranczo

  W ostatni czerwcowy piątek fani serialu spotkali się w Kikole na Festiwalu Piosenki Ranczerskiej Wilkowyjce. Oprócz muzycznej uczty nie mogło także zabraknąć... pierogów!

 • "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  Każdy szanujący się przebój kinowy powinien mieć swój wątek miłosny, komediowy i nierozwiązaną zagadkę, jednak naprawdę ciężko wyobrazić sobie przyzwoitą historię bez dobrego pościgu... "Ranczo Wilkowyje" spełnia te warunki w 100 procentach.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ...w "Ranczo". Czego możemy się po niej spodziewać w nowych odcinkach? - To dziewczyna trochę szalona i za to ją lubię. Jest przeciwieństwem Agaty, mojej bohaterki z "Na dobre...". W kolejnej serii...

 • Królikowski, ale nie Rafał...

  Takie same nazwisko, ale jakże inna kariera filmowa. Paweł Królikowski w filmie jest aktorem drugiego planu. Ostatnio mogliśmy oglądać go w filmie Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (grał jednego z pijaczków). Najbardziej znany jest jednak z roli w telewizyjnych serial ach "Samo Życie" i "Ranczo". Występuje także w spektaklu teatralnym "Goło i wesoło". O szybkich samochodach

Wideo na temat: ranczo samochody
 • Najdłuższa podróż

  Ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: "Pamiętnika", "Listu w butelce", "I wciąż ją kocham" i "Nocy w Rodanthe". Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do...

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Tulpan

  Kamera w długiej panoramie filmuje jedynie kreskę horyzontu,łączącą spieczoną ziemię z rozprażonymniebiem. Idealnej pustki nie zakłóca niemal nic. Krajobraz, który fascynuje i przeraża. To Bietpak Dała, czyli Głodowe Stepy - pustynna, sucha i surowa wyżyna w Kazachstanie; prawie niezamieszkały rejon, w którym nieliczni pasterze-nomadzi wiodą życie pełne trudu. To tu Sergiej Dworcewoj, wybitny kazachski dokumentalista osadził akcję swojego debiutu fabularnego pt. "Tulpan". Pośrodku bezkresnego...

Dyskusje na temat: ranczo samochody
 • Re: "Ranczo": Przyjedź i odpocznij na słynnej ławeczce

  "Wszędzie pola, pasące się krowy, cisza i spokój", to rozumiem, że jest zakaz wjazdu samochodem. Jeśli tak, pojadę się relaksować. Jeśli nie, nie ma warunków do relaksu (w smrodzie spalin i z widokiem na samochody).

 • Re: Zanosi się na rewolucję w Wilkowyjach!

  Lepiej oglądać szmiry TVN-owskie, gdzie ludzie żyją w wielkim mieście, mają wypasione mieszkania i samochody, pracują w dużych firmach (wszyscy są oczywiście dyrektorami, a jakże) i jedzą sushi, a jedynym życiowym problemem jest wybór koloru nowej sukienki. Rzeczywistość oderwana od rzeczywistości. Ja osobiście nie przepadam za naszymi serialami, ale akurat Ranczo to strzał w dziesiątkę.