• Informacje na temat:

  ranczo sezon 9

Artykuły na temat: ranczo sezon 9
 • "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  Przygotowuje się do udziału w musicalu „Karol”, jeździ po Polsce z utworami Joe Cockera, a jesienią zaprasza nas wszystkich na 10. sezon serialu „Ranczo”!

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

 • "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Telewizja Polska w tej chwili emituje 9. sezon popularnego "Rancza". Nieoficjalnie wiadomo już, że powstanie kolejna transza odcinków.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  ...​Każdy odcinek opowieści o mieszkańcach wsi pod Radzyniem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do 10. sezonu serialu. Jeszcze nie wiadomo, czy powstaną kolejne.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo": Będzie 9. seria! Emisja dopiero za rok

  TVP1 przygotowuje się do realizacji 9. sezonu "Rancza". Premierowe odcinki mają się pojawić na antenie w 2015 roku - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

Wideo na temat: ranczo sezon 9
 • "Ranczo": wpadki z 9. sezonu serialu

  Obejrzyj wpadki w czasie realizacji 9. sezonu serialu "Ranczo". Wesoło?

 • 9

  9

  "9" to emocjonujące połączenie kina akcji i przygody, animowana historia fantasy, będąca rozszerzeniem nominowanej do Oscara krótkometrażówki Shane'a Ackera pod tym samym tytułem. Scenariusz filmu napisała autorka "Strasznego domu" Pamela Pettler, a producentami "9"są mistrzowie gatunku fantasy - Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki", "Planeta małp") i Timur Bekmambetow ("Straż nocna", "Straż dzienna", "Wanted - Ścigani"). W niedalekiej przyszłości wszystkie maszyny świata, zasilane...

 • „Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

 • Dystrykt 9

  Obca cywilizacja uwięziona na naszej planecie. Zaskakujący obraz współczesnego świata, w którym przybysze z kosmosu od lat żyją obok nas. Jak długo ludzie będą tolerować ich obecność na Ziemi? Jeszcze przed amerykańską premierą film okrzyknięto "Łowcą androidów" XXI wieku! Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. - zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej...

Dyskusje na temat: ranczo sezon 9
 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  Uwielbia "Ranczo" to jedyny serial jaki wart jest oglądania 9 sezon trochę popsuty ale niech Ranczo trwa i trwa !!!EVER!!!

 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Ten 9 sezon jest NAJGORSZY!!!!NUDA!!!!

 • Re: "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Setce mówi - szkoda, a rozsądek dość! Sezon na ,,Ranczo" właśnie się zakończył. 10 serii, to i tak o dwie za dużo. Na zakończenie 8 serii wspaniale podsumowano serial. Dołujące zakończenie 9 serii zupełnie nie pasuje do pogodnego ,,Rancza", chociaż tam, gdzie wszystko przesłania polityka to pogodny nastrój gdzieś się rozpływa. Odnoszące się do ,,utraconej" Lucy ostatnie słowa Kusego

 • Re: "Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

  My z mężem uwielbiamy Ranczo i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon :). Najlepszy serial który pokazuje polską rzeczywistość.

 • Re: "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  Ten serial zaczął się od przyjazdu Amerykanki i od konfrontacji jej optymistycznego i idealistycznego spojrzenia na świat z naszym polskim pesymizmem i imposybilizmem. Tytułowe ,,ranczo" nawiązuje(...) w porównaniu do obecnych seriali jest ilością zawrotną, ale jak na ,,Ranczo", które w porywach miało 10 mln - to dość słabo). Na Lucy zabrakło scenarzyście pomysłu już w 9-tej serii, a po jej rezygnacji

 • Re: "Ranczo": Nowy sezon przyniesie ogromne emocje

  Cos mi sie wydaje, ze "Ranczo" zmierza do "przeladowania" i 9-ta edycja moze "zabic" ten fajny serial. Byloby szkoda.

 • Re: "Ranczo": Na planie 10. sezonu

  Mnie sie wydaje, że postać Lucy Wilskiej już się mocno wyczerpała w serialu. W zasadzie, po zakonczeniu pracy Wójta, Lucy nie ma nic do roboty w Wilkowyjach. Do tej pory, przez 9 sezonów Lucy zajmowała sie "naprawianiem świata" a od dwóch sezonów dodatkowo- robieniem Kusemu wody z mózgu. Postać Lucy została świetnie napisana i pani Ostrowskiej nie udało sie nic zepsuć ale, jak widać to było za

 • Re: "Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

  z twórcami, konkursy itp. I wiem też, że swego czasu (przed emisją 2. sezonu) i reżyser, i scenarzyści przy licznie zebranych w Jeruzalu świadkach zarzekali się na czym świat stoi, że więcej niż 4 serii NIE BĘDZIE, bo na tyle był zamysł i pomysł. I tak miało być, oryginalne wątki zostały zamknięte, sezon 4 skończył się pamiętną sceną przy grobie Japycza (pamiętasz jakie tam padły słowa? że lepiej żeby

 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Serial od siódmej serii pełen absurdu, nierealnych zdarzeń, karykaturalnych postaci, w 9 serii osiągnął dno! W jednej, małej zatęchłej wsi, takiej urokliwej pipidówie, rodzi się biskup, milionerka - filozof, malarz światowej sławy, premier i prezydent jednocześnie. Kosmos głupoty podsycany ludzką (telewidzów) naiwnością. Było pięknie, mądrze i z oddechem do piątej serii. Od tego momentu głupota i kicz pogania absurdem. Los nie jest tak łaskawy dla 99,9 procent ludzi na Ziemi. W tej wsi do...

 • Re: "Ranczo" wróci na ekrany dopiero jesienią?

  Ja rozumiem Kolego, że teraz będziesz w myśl zasady "hejtować Ranczo, windować Bodo" pisał coraz bardziej irracjonalne posty, ale zrozum, że nikt tutaj nie ma nic do tego serialu. Chodzi o zasady, które nie wiedzieć czemu nagle zostały złamane. Ranczo od 9 sezonów ZAWSZE emitowane było wiosną. Marcowe niedziele zawsze kojarzyły się z Ranczem, więc dlaczego niby nagle mieliby je przerzucić na inny