• Informacje na temat:

  ranczo sezon 9

Artykuły na temat: ranczo sezon 9
 • "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  Przygotowuje się do udziału w musicalu „Karol”, jeździ po Polsce z utworami Joe Cockera, a jesienią zaprasza nas wszystkich na 10. sezon serialu „Ranczo”!

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

 • "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Telewizja Polska w tej chwili emituje 9. sezon popularnego "Rancza". Nieoficjalnie wiadomo już, że powstanie kolejna transza odcinków.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  ...​Każdy odcinek opowieści o mieszkańcach wsi pod Radzyniem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do 10. sezonu serialu. Jeszcze nie wiadomo, czy powstaną kolejne.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": Będzie 9. seria! Emisja dopiero za rok

  TVP1 przygotowuje się do realizacji 9. sezonu "Rancza". Premierowe odcinki mają się pojawić na antenie w 2015 roku - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

Zdjęcia na temat: ranczo sezon 9
Wideo na temat: ranczo sezon 9
 • "Ranczo": wpadki z 9. sezonu serialu

  Obejrzyj wpadki w czasie realizacji 9. sezonu serialu "Ranczo". Wesoło?

 • „Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

Dyskusje na temat: ranczo sezon 9
 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  Uwielbia "Ranczo" to jedyny serial jaki wart jest oglądania 9 sezon trochę popsuty ale niech Ranczo trwa i trwa !!!EVER!!!

 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Ten 9 sezon jest NAJGORSZY!!!!NUDA!!!!

 • Re: "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Setce mówi - szkoda, a rozsądek dość! Sezon na ,,Ranczo" właśnie się zakończył. 10 serii, to i tak o dwie za dużo. Na zakończenie 8 serii wspaniale podsumowano serial. Dołujące zakończenie 9 serii zupełnie nie pasuje do pogodnego ,,Rancza", chociaż tam, gdzie wszystko przesłania polityka to pogodny nastrój gdzieś się rozpływa. Odnoszące się do ,,utraconej" Lucy ostatnie słowa Kusego

 • Re: "Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

  My z mężem uwielbiamy Ranczo i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon :). Najlepszy serial który pokazuje polską rzeczywistość.

 • Re: "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  Ten serial zaczął się od przyjazdu Amerykanki i od konfrontacji jej optymistycznego i idealistycznego spojrzenia na świat z naszym polskim pesymizmem i imposybilizmem. Tytułowe ,,ranczo" nawiązuje(...) w porównaniu do obecnych seriali jest ilością zawrotną, ale jak na ,,Ranczo", które w porywach miało 10 mln - to dość słabo). Na Lucy zabrakło scenarzyście pomysłu już w 9-tej serii, a po jej rezygnacji

 • Re: "Ranczo": Nowy sezon przyniesie ogromne emocje

  Cos mi sie wydaje, ze "Ranczo" zmierza do "przeladowania" i 9-ta edycja moze "zabic" ten fajny serial. Byloby szkoda.

 • Re: "Ranczo": Na planie 10. sezonu

  Mnie sie wydaje, że postać Lucy Wilskiej już się mocno wyczerpała w serialu. W zasadzie, po zakonczeniu pracy Wójta, Lucy nie ma nic do roboty w Wilkowyjach. Do tej pory, przez 9 sezonów Lucy zajmowała sie "naprawianiem świata" a od dwóch sezonów dodatkowo- robieniem Kusemu wody z mózgu. Postać Lucy została świetnie napisana i pani Ostrowskiej nie udało sie nic zepsuć ale, jak widać to było za

 • Re: "Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

  z twórcami, konkursy itp. I wiem też, że swego czasu (przed emisją 2. sezonu) i reżyser, i scenarzyści przy licznie zebranych w Jeruzalu świadkach zarzekali się na czym świat stoi, że więcej niż 4 serii NIE BĘDZIE, bo na tyle był zamysł i pomysł. I tak miało być, oryginalne wątki zostały zamknięte, sezon 4 skończył się pamiętną sceną przy grobie Japycza (pamiętasz jakie tam padły słowa? że lepiej żeby

 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  Serial od siódmej serii pełen absurdu, nierealnych zdarzeń, karykaturalnych postaci, w 9 serii osiągnął dno! W jednej, małej zatęchłej wsi, takiej urokliwej pipidówie, rodzi się biskup, milionerka - filozof, malarz światowej sławy, premier i prezydent jednocześnie. Kosmos głupoty podsycany ludzką (telewidzów) naiwnością. Było pięknie, mądrze i z oddechem do piątej serii. Od tego momentu głupota i kicz pogania absurdem. Los nie jest tak łaskawy dla 99,9 procent ludzi na Ziemi. W tej wsi do...

 • Re: "Ranczo" wróci na ekrany dopiero jesienią?

  Ja rozumiem Kolego, że teraz będziesz w myśl zasady "hejtować Ranczo, windować Bodo" pisał coraz bardziej irracjonalne posty, ale zrozum, że nikt tutaj nie ma nic do tego serialu. Chodzi o zasady, które nie wiedzieć czemu nagle zostały złamane. Ranczo od 9 sezonów ZAWSZE emitowane było wiosną. Marcowe niedziele zawsze kojarzyły się z Ranczem, więc dlaczego niby nagle mieliby je przerzucić na inny