• Informacje na temat:

  ranczo ślub

Artykuły na temat: ranczo ślub
 • "Ranczo": Przyjedź i odpocznij na słynnej ławeczce

  ...​Leżąca kilkanaście kilometrów od Garwolina wieś Jeruzal to doskonałe miejsce na weekendową wycieczkę. Tak bardzo zachwyciła scenarzystę Roberta Bruttera, że postanowił umieścić w niej akcję kultowego serialu "Ranczo".

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Arkadiusz Nader z serialu "Ranczo" ma nową partnerkę. To dla niej odwołał ślub?!

  W ostatniej chwili Arkadiusz Nader (52 l.), gwiazdor serialu "Ranczo", odwołał ślub ze swoją partnerką Marzeną. Na jednej z ostatnich imprez pojawił się już z nową kobietą!

 • "Ranczo" już od 9 marca

  TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków serial u komediowego "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka z Iloną Ostrowską, Pawłem Królikowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądać w Jedynce od 9 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska jest w ciąży! W lipcu zostanie mamą!

  Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki stanęli na ślubnym kobiercu 2 września ubiegłego roku. Aktorka marzyła, by wziąć ślub w jednej z dwóch najbardziej według niej romantycznych europejskich stolic - w Paryżu lub w Rzymie. W końcu wybrała Wieczne Miasto, bo była w nim już wiele razy i ma tu swoje ulubione miejsca, do których zawsze z wielką radością wraca. Małżeńską przysięgę złożyła...

 • Amerykański reżyser James Cameron, który ma na swoim koncie takie hity jak obsypany Oskarami "Titanic" czy "Terminator", stanął po raz piąty na ślubnym kobiercu. Jego kolejną wybranką jest 39-letnia aktorka Suzy Amis.

 • Hilary Swank wzięła potajemny ślub!

  Hilary Swank (44 l.) poślubiła swojego ukochanego!

 • Diane Lane: Ślub na bosaka

  39-letnia Diane Lane ( "Niewierna" ) i 36-letni Josh Brolin ( "Człowiek - widmo" ), którzy pobrali się w niedzielę, 15 sierpnia, dopiero teraz ujawnili nieco szczegółów na temat ceremonii. Wcześniej podano jedynie, że ślub odbył się "gdzieś na zachodnim wybrzeżu USA".

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska wyszła za mąż podczas weekendowej wyprawy do Rzymu!

  ...podczas romantycznej wyprawy do Rzymu. Magdalena Waligórska nigdy nie kryła, że marzy, by wziąć ślub w jednej z dwóch najbardziej według niej romantycznych europejskich stolic - w Paryżu lub w Rzymie(...) spełniło i stanęła na ślubnym kobiercu! Małżeńską przysięgę złożyła Mateuszowi Lisieckiemu w obecności najbliższych, których zaraz po uroczystym obiedzie zaprosiła na wspólne zwiedzanie stolicy Włoch...

 • Nicolas Cage: Trzeci ślub

  Nicolas Cage ("Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" , "Naciągacze" ) po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem wybranką 40-letniego aktora jest 20-letnia Alice Kim. Ceremonia zaślubin odbyła się w piątek, 30 lipca, podczas skromnej, prywatnej ceremonii na ranczo w Kalifornii.

Wideo na temat: ranczo ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ranczo ślub