• Informacje na temat:

  ranczo wilkowyje

Artykuły na temat: ranczo wilkowyje
 • "Ranczo": Wilkowyje bez Lucy

  Po wyjeździe Lucy do Stanów Zjednoczonych w gminie wszystko się zmieni.

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  Kluczowymi dla serialu scenami w biurze senatora Kozioła zakończyły się zdjęcia do dziewiątej serii "Rancza". Ksiądz obejmie stanowisko biskupa pomocniczego, a Lucy zakończy urzędowanie - czy oboje zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez Wiesława Komasę, Lidię Sadową, Mikołaja Krawczyka. Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk,...

 • "Ranczo": Serialowe Wilkowyje istnieją naprawdę!

  Dla fana serialu nie ma większego szczęścia niż możliwość przebywania na planie filmowym - uważa współautorka książki "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów" Eżbieta Piotrowska. Z zawodu - dziennikarka radiowa, prywatnie na zabój zakochana w filmowych Wilkowyjach.

 • "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  Każdy szanujący się przebój kinowy powinien mieć swój wątek miłosny, komediowy i nierozwiązaną zagadkę, jednak naprawdę ciężko wyobrazić sobie przyzwoitą historię bez dobrego pościgu... "Ranczo Wilkowyje" spełnia te warunki w 100 procentach.

 • "Ranczo" powraca! Znamy nowy tytuł i datę rozpoczęcia zdjęć!

  ..."Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku" - zdradził w wywiadzie dla PAP Life Wojciech Adamczyk. "Rozmawiałem niedawno z producentem i wszystko na to wskazuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zdjęć do filmu fabularnego 'Ranczo. Zemsta wiedźm' - dodał. To on reżyserował serial "Ranczo" oraz film "Ranczo Wilkowyje". Teraz ponownie stanie za kamerą.

 • "Ranczo Wilkowyje" świątecznym hitem

  W Święta Bożego Narodzenia Polacy oglądali telewizję krócej niż rok wcześniej - wynika z danych AGB Nielsen. Hitem świąt okazał się film "Ranczo Wilkowyje".

 • Co z kontynuacją "Rancza" po śmierci Pawła Królikowskiego?

  Od kilku lat w fani kultowej produkcji TVP czekali na powrót "Rancza". W ubiegłym roku plany dotyczące kontynuacji serialu zaczęły się klarować. Miał powstać film "Ranczo. Zemsta wiedźm". Początek zdjęć był planowany na czerwiec bieżącego roku. Co z projektem po śmierci Pawła Królikowskiego?

 • Plakat do "Rancza Wilkowyje"

  Plakat do kinowej odsłony niezwykle popularnego serial u "Ranczo" ma dziś (poniedziałek, 12 XI) swoją medialną premierę!

 • "Ranczo": Dominator

  ...z inwestycjami trzeba bardzo uważać. Jak to było do przewidzenia, biskup Sądecki (Wiktor Zborowski) odwiedza Wilkowyje. Na plebanii zapowiada się sądny dzień. Jednak cała wizyta przybiera bardzo(...) wyborów. Wynik tego sensacyjnego zdarzenia jest także sensacyjny, żeby nie powiedzieć epokowy... Kusy tęskni za Lucy. Nie tylko on, jak się okazuje. "Ranczo" w niedzielę, o 20.25 w Jedynce.

 • "Ranczo": Wilkowyje na sportowo

  Bandaże, siniaki, rozbite głowy i zwichnięte ręce na planie nowej serii "Rancza" . Czy bohaterowie wzięli udział w bójce? Nie, to cena sportowego stylu życia.

Zdjęcia na temat: ranczo wilkowyje
Wideo na temat: ranczo wilkowyje
 • "Ranczo Wilkowyje"

  Kinowa wersja kultowego serialu w TVP1

 • Najdłuższa podróż

  Ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: "Pamiętnika", "Listu w butelce", "I wciąż ją kocham" i "Nocy w Rodanthe". Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do...

 • "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Przed nami wielki finał 10. sezonu serialu. Wilkowyje pokrywają się śniegiem. Cały rynek jest udekorowany świątecznymi ozdobami, na środku dumnie prezentuje się wspaniała choinka – jest pięknie! To będą piękne Święta!

 • Tulpan

  Kamera w długiej panoramie filmuje jedynie kreskę horyzontu,łączącą spieczoną ziemię z rozprażonymniebiem. Idealnej pustki nie zakłóca niemal nic. Krajobraz, który fascynuje i przeraża. To Bietpak Dała, czyli Głodowe Stepy - pustynna, sucha i surowa wyżyna w Kazachstanie; prawie niezamieszkały rejon, w którym nieliczni pasterze-nomadzi wiodą życie pełne trudu. To tu Sergiej Dworcewoj, wybitny kazachski dokumentalista osadził akcję swojego debiutu fabularnego pt. "Tulpan". Pośrodku bezkresnego...

Dyskusje na temat: ranczo wilkowyje