• Informacje na temat:

  ranking lata 90

Artykuły na temat: ranking lata 90
 • Wampiry da się lubić… a nawet kochać

  Współczesne wyobrażenie wampirów zdecydowanie różni się od tego, jakie pokutowało w latach 90., kiedy w Polsacie leciał permanentnie "Dracula", w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Miejsce obrzydliwego i nieobliczalnego stwora zajmuje obecnie przystojny, może ciut blady, młodzieniec. Co więcej, bardzo trendy jest mieć swoją ulubioną wampirzą postać, zaczytywać się w sagach i wieszać plakaty nad...

 • Najgorsze piosenki lat 90. Ranking!

  Magazyn "Rolling Stone" wraz ze swoimi czytelnikami przygotował zaskakujący ranking. Wybrano 10 najgorszych singli, które ukazały się w latach 90.

 • Ile zarabiają polskie gwiazdy? Te kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy!

  ...telewizyjnych. Do niedawna jej zarobki pozostawały tajemnicą. Na szczęście dziennikarze magazynu "Forbes" stworzyli jakiś czas temu ranking najlepiej zarabiających modelek świata. Anja zadebiutowała od razu(...) szczęście Rodowicz wie, jak wydawać tak ogromne pieniądze. Piosenkarka najczęściej lata do Londynu, gdzie w luksusowych butikach światowych projektantów zostawia naprawdę spore sumy. Anna i Robert...

 • Wybieramy największy polski przebój lat 90.!

  Powiedzieć, że silny jest ostatnio sentyment do lat 90., że zapanowała moda na tę dekadę, to nic nie powiedzieć! Komu nie kręci się łezka na wspomnienie takich przebojów jak "Moja i twoja nadzieja" czy "Zanim zrozumiesz"?

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  ...przegrywał w rankingach popularności z Hasselhoffem, zwłaszcza na terenie Europy. 16 grudnia 1997 r. po 14 latach do historii przeszło małżeństwo z Kirstie Alley (załatwiła mu rolę w serialu "Północ(...) tasiemca, "One Life to Live" na nowo zaiskrzyło między nim a koleżanką po fachu, Julie Pinson. Wcześniej para spotykała się pod koniec lat 90., ale na krótko przed ślubem w 1998 r. niespodziewanie się...

 • Te koncerty polecamy najbardziej. Ranking!

  Lista zbliżających się koncertów zagranicznych gwiazd przyprawia o ból głowy. Jak połapać się w tym gąszczu słynnych nazwisk? Spieszymy z pomocą i prezentujemy ranking 10 koncertów, których nie można przegapić.

 • Meg Ryan: (Nie)zwyczajna dziewczyna

  Meg Ryan, jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek lat 90., kończy 19 listopada 50 lat. Z tej okazji przypominamy, za co pokochaliśmy tę niebieskooką blondynkę.

 • Orange Warsaw: Symbioza idealna

  Ogłuszający ryk towarzyszący wejściu grupy Linkin Park na scenę jeśli cichnął, to tylko na chwilę - czasem trzeba przecież zaczerpnąć powietrza. Amerykanie wrócili do Polski po pięciu latach i spotkali się z przyjęciem więcej niż euforycznym. Za nami pierwszy dzień festiwalu Orange Warsaw.

 • Radiohead nowymi The Beatles?

  Członkowie brytyjskiej formacji Radio head zostali uznani drugim, po The Beatles, najpopularniejszym na świecie zespołem. W specjalnym zestawieniu 1000 najważniejszych albumów wszech czasów, przygotowanym przez brytyjskiego autora Colina Larkina, zespół Thoma Yorke'a znalazł się na miejscu drugim i czwartym.

 • Znamy gwiazdę krakowskiego Sylwestra!

  Amerykańska wokalistka Kelis wystąpi jako gwiazda WOW!night. Music Square Session na pożegnanie roku na krakowskim Rynku.