• Informacje na temat:

  ranking najbogatszych gwiazd

Artykuły na temat: ranking najbogatszych gwiazd
 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • Opublikowano właśnie najnowszy ranking najbogatszych ludzi muzycznego show-biznesu mieszkających w Wielkiej Brytanii. Najlepiej zarabiającą gwiazdą nadal jest Paul McCartney, z majątkiem wartości 725 milionów funtów.

 • 19-latka najlepiej opłacaną aktorką

  Watson jest też najlepiej opłacana. Magazyn "Vanity Fair" opracował ranking, z którego wynika, że młoda aktorka inkasuje ogromne kwoty za role. Daleko w tyle pozostały Cameron Diaz czy Sarah Jessica Parker, Katherine Heigl i Reese Witherspoon, które znalazły się w pierwszej piątce najlepiej opłacanych aktorek. Emma jest najmłodszą gwiazdą na liście, a przy tym najbogatszą. Podaje się, że w 2009

 • Jim Carrey najbogatszy

  Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ) znalazł się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd kina w 2003 roku. Tuż za nim uplasowali się Nicole Kidman ( "Dogville" ) i Jack Nicholson ( "Dwóch gniewnych ludzi" ). Listę 10 najbogatszych gwiazd od wielu lat publikuje corocznie wydawnictwo Quigley Publishing.

 • Najbogatsi wokaliści na świecie. Lista!

  Majątek Paula McCartneya został wyceniony na 800 milionów dolarów. Eks-Beatles przewodzi najnowszemu rankingowi najbogatszych wokalistów.

 • Najbogatsze młode gwiazdy

  Aktorzy zdominowali pierwsze miejsca listy najbogatszych angielskich gwiazd przed trzydziestym rokiem życia. W rankingu magazynu "Heat" pierwszą trójkę stworzyli: Daniel Radcliffe, Keira Knightley i Robert Pattison. Ich majątek jest łącznie oceniany na 105 mln funtów.

 • Najbogatsze nieżyjące gwiazdy

  Elvis Presley, Król Rock And Rolla, to najlepiej zarabiająca nieżyjąca gwiazda na świecie. Jego roczny dochód wyniósł ponad 40 milionów dolarów! Na liście nieżyjących muzyków, którzy nadal doskonale zarabiają, znalazło się także dwóch muzyków The Beatles.

 • Już wkrótce będzie najbogatszy

  Bono z U2 zostanie najbogatszym rockmanem na świecie!

 • Gisele Bundchen najbogatszą modelką

  Brazylijska piękność Gisele Bundchen znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek (po raz siódmy z rzędu!). W ciągu roku zgromadziła na swoim koncie 42 miliony dolarów.

 • Ashton Kutcher najbogatszym gwiazdorem telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

Zdjęcia na temat: ranking najbogatszych gwiazd