• Informacje na temat:

  ranking najpiękniejszych

Artykuły na temat: ranking najpiękniejszych
 • Lupita Nyong'o uznana za najpiękniejszą kobietę świata!

  Magazyn "People" ogłosił właśnie tegoroczny ranking "najpiękniejszych". W tym roku bezkonkurencyjna okazała się zdobywczyni Oscara, Lupita Nyong'o (31 l.)! Kogo pokonała?

 • Sandra Bullock najpiękniejszą kobietą świata wg magazynu "People"

  Sandra Bullock została uznana przez magazyn "People" Najpiękniejszą Kobietą Świata 2015.

 • Penelope Cruz najpiękniejsza

  Ranking najpiękniejszych został opracowany przez specjalistkę mody Sally Allen. Przez rok Allen obserwowała prasowe wzmianki i okładki, na których pojawiały się panie uwzględnione w notowaniu(...) fryzurą, ale niezależnie od okoliczności ich piękno zawsze dominuje" - wyjaśnia Sally Allen, autorka notowania. Na liście najpiękniejszych prym wiedzie uwodzicielska Penelope Cruz, tuż za nią na drugiej...

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • Cichopek najpiękniejsza

  Katarzyna Cichopek zwyciężyła w rankingu jednego z tabloidów na najpiękniejszą twarz telewizji. Aktorka pokonała Kingę Rusin i Magdę Mołek.

 • Oto najpiękniejsza kobieta świata

  Beyonce Knowles została uznana przez redakcję magazynu "People" najpiękniejszą kobietą na świecie.

 • Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  W tej historii są dwa pewniki. Po pierwsze, dobiegająca czterdziestki Małgorzata Kożuchowska nieprzypadkowo ogłosiła odejście z "M jak miłość" akurat następnego dnia po premierze "rodzinki.pl" ze swoim udziałem. A po drugie, w żaden sposób nie wpłynie to na oglądalność i popularność sagi rodu Mostowiaków zajmującej niezmiennie od lat pierwsze miejsce w rankingach...

 • Angelina Jolie najpiękniejsza

  Angelina Jolie jest najbardziej urodziwą kobietą, zaś Brad Pitt - najprzystojniejszym mężczyzną - podaje w swym ostatnim numerze amerykańskie pismo "People". Magazyn, w którym znalazł się ranking "50 najpiękniejszych osób", jest w sprzedaży od piątku, 29 kwietnia.

 • "Przyjaciółki": Oto najseksowniejsza wśród serialowych gwiazd

  Joanna Liszowska od lat rozpala męskie zmysły, a jej nazwisko znajduje się na szczytach rankingów najpiękniejszych i najbardziej seksownych gwiazd znad Wisły... Aktorka świetnie się czuje w swoim(...) show-biznesu jako niezwykle odważne, a wręcz wyzywające! To ona uznana została za najbardziej seksi rozwódkę 2019 roku w opublikowanym właśnie na łamach dwutygodnika "Party" rankingu. Joanna...

 • Lupita Nyong'o najpiękniejsza

  Laureatka Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w dramacie "Zniewolony", Kenijka Lupita Nyong'o, została uznana przez magazyn "People" Najpiękniejszą Osobą 2014.

Zdjęcia na temat: ranking najpiękniejszych
Wideo na temat: ranking najpiękniejszych
 • Ranking biustów według Radka Majdana!

  Radek Majdan pod koniec roku też dokonuje pewnych podsumowań i rankingów. Tym razem postanowił stworzyć swoje TOP 5 najpiękniejszych piersi na świecie! Jesteście ciekawi, która kobieta wygrała w jego zestawieniu? (Na językach/x-news)