• Informacje na temat:

  ranking pierwsza

Artykuły na temat: ranking pierwsza
 • Doktor Gojdź atakuje Korwin Piotrowską! Poszło o jego ranking najbrzydszych!

  ..., moja ulubienico! Uwielbiam Ciebie i Twój cięty języczek.. Ale czy znasz słowo "hipokryzja"? Pierwsza rzuć kamieniem... W rankingu 'poniżające i ohydne..' będziesz zawsze bezkonkurencyjna. Referencje(...) wpisu najwyraźniej tak pobudziło jego apetyt na sławę, że postanowił pójść za ciosem, zamieszczając ranking TOP 5 "kobiet do poprawki" w polskiej polityce.  Wywołało to oczywiście ogromną burzę na...

 • Penélope Cruz najseksowniejsza

  Magazyn "Esquire" opublikował coroczny ranking Najseksowniejszych Żyjących Kobiet. Pierwsze miejsce przypadło 40-letniej Hiszpance, Penélope Cruz.

 • "Dynastia": Alexis – pierwsza serialowa modliszka

  ...serca widzów. Serial królował w rankingach oglądalności. - Do tej pory rządził zły J.R. w "Dallas", ale jego czas dobiegł końca. W mieście pojawił się nowy czarny charakter: ja! - żartuje Joan...

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Nieoficjalny ranking wygranych "Tańca..."

  Gazeta "Fakt" dotarła do nieoficjalnego rankingu show. Spekuluje się, że o główną nagrodę zawalczą Tomasz Kammel (36 l.), Justyna Steczkowska (35 l.), oraz Daria Widawska (30 l.). Zadecydują i tak(...), mówią trenerzy. Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" będzie mieć 12 odcinków. Pierwsza para odpadnie już w niedzielę.

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Ranking celebrytów: Kogo nienawidzą Polacy?

  Dzisiejszy "Super Express" publikuje najnowsze badania Celebrity Monitor wykonane przez firmę ARC Rynek i Opinia. W kategorii "irytacja" bezsprzecznie królują dwie byłe gwiazdki "Big Brothera" - Jolanta Rutowicz i Agnieszka "Frytka" Frykowska. Pierwsza irytuje ponad 77 proc. ankietowanych, druga prawie 75 proc. Na podium znalazł się również znany stylista Tomasz Jacyków z 61-proc. wskaźnikiem...

 • Open'er 2015: Swans, Eagles of Death Metal i inni

  Pierwsze open'erowe ogłoszenia w 2015 roku to różnorodny zestaw. Od legendy alternatywy, przez kameralny folk po polską sensację ubiegłego roku.

 • Dominika i Sebastian Kulczykowie nadal najbogatsi w Polsce!

  Tygodnik "Wprost" opublikował najnowszy ranking "Najbogatszych Polaków". Rodzeństwo Kulczyków znów okazało się bezkonkurencyjne!

 • "Always Looks On The Bright Side of Life" najpopularniejszą piosenką pogrzebową

  Utwór legendarnego kabaretu Monty Python wyprzedził w rankingu tradycyjne pieśni pogrzebowe oraz Franka Sinatrę.

Zdjęcia na temat: ranking pierwsza