• Informacje na temat:

  ranking przystojnych facetów

Artykuły na temat: ranking przystojnych facetów
 • Czy znalazł wreszcie swoją drugą połówkę?

  Tomasz Ciachorowski, któremu ogromną popularność przyniosła rola Michała Duszyńskiego w "Majce", od ponad dwóch lat zajmuje jedno z najwyższych miejsc we wszystkich rankingach na najprzystojniejszych polskich facetów... do wzięcia. Tymczasem od niedawna nie jest już wolny!

 • Wampiry da się lubić… a nawet kochać

  ...i romantyczny. Sianie grozy popsułoby jego medialny wizerunek. Wampiry są teraz postaciami, które nas pociągają. Są wiecznie młode i piękne. Poniżej prezentujemy ranking serialowych produkcji...

 • Seksowny Brad Pitt

  Brad Pitt ( "Troja" ) znalazł się na szczycie listy najseksowniejszych facetów, przygotowanej przez brytyjski magazyn "Company". Przystojny aktor pokonał w walce o zaszczytne miano między innymi kolegę po fachu - Orlando Blooma (trylogia "Władca Pierścieni" ) oraz piosenkarzy - Justina Timberlake'a i Robbiego Williamsa.

 • George Clooney: Seksowny pięćdziesięcioletni

  "Jego strategia na bycie gwiazdą filmową jest całkiem prosta, jeśli nawet nie przecząca logice: ciągle się z siebie nabija" - pisał o George'u Clooneyu w tekście "Ostatni gwiazdor kina" dziennikarz magazynu "Time" - Joel Stein. Najbardziej wyluzowany aktor Hollywood kończy w piątek 50 lat.