• Informacje na temat:

  ranking vogue

Artykuły na temat: ranking vogue
 • Wybrano królową mody

  Naczelna amerykańskiego magazynu "Vogue" Anna Wintour została okrzyknięta przez magazyn "Forbes" najbardziej wpływowym i posiadającym największą władzę redaktorem mody.

 • Miko: Wielka szansa w Hollywood

  Kidman i Ben Affleck. Na każdy z tych eventów Iza starannie wybiera strój. Z różnymi skutkami. Bywa, że trafia do rankingów najgorzej ubranych gwiazd. Ale ostatnio swoją kreacją od polskiej projektantki Małgorzaty Dudek, w której pojawiła się na premierze serialu "The Cape", zachwyciła nawet Włochów! W internetowej sondzie na stronie style.it związanej z "Vogue" i "Vanity Fair" 2/3 czytelników...

 • Te Polki są na topie!

  Jeden z najbliższych numerów australijskiego "Vogue'a" poświęcony będzie w całości polskiej modelce - Anji Rubik. To zaszczyt, który przypada w udziale tylko prawdziwym gwiazdom. A Rubik do nich z pewnością należy.

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  Wszystko, co zakłada na siebie Kate Moss, po chwili kopiują miłośniczki mody na całym świecie. Jej status trendsetterki potwierdził amerykański "Vogue" pisząc, że "nikt nie miał większego wpływu na to, co noszą kobiety" i nadając modelce tytuł najlepiej ubranej kobiety dekady.

 • Najbardziej pożądana kobieta roku

  Gwiazda filmu "Igrzyska śmierci" - 22-letnia aktorka Jennifer Lawrence - zwyciężyła w internetowym plebiscycie na najbardziej pożądaną kobietę 2012 roku.

 • Japonka wyprzedziła legendy

  21-letnia japońska wokalistka Ayaka znalazła się na 1. miejscu światowego zestawienia najpopularniejszych albumów muzycznych, wyprzedzając m.in. Pearl Jam i Madonnę.

 • Nowe gwiazdy kina

  Kino potrzebuje gwiazd. Bez nich nie ma dobrych i kasowych filmów, nie ma milionów widzów, nie rozwija się show-biznes. Pojawienie się w 2004 roku takich nazwisk, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ) i Sofia Coppola ( "Między słowami" ) w Hollywood oraz Magdalena Piekorz ( "Pręgi" ) i Tomek Bagiński ( "Katedra" ) w Polsce, pozwala z nadzieję patrzeć na przyszłość kina.