• Informacje na temat:

  rankingi popularności

Artykuły na temat: rankingi popularności
 • 10 najlepszych aktorów sezonu

  ...aktor, by być wielką gwiazdą - talent, charyzmę i urodę - a jednak nie cieszy się taką popularnością, jak jego grający w telenowelach i bywający na imprezach środowiskowych koledzy. Twierdzi, że nie ma(...) aktor nie boi się podejmować ryzykownych decyzji, a jako człowiek zawsze mówi to, co myśli. Uważany jest za aktora niepokornego i za tytana pracy, któremu bardziej niż na popularności zależy na...

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • "Heil honey I'm home!", czyli "Świat według Adolfa"?

  Anglicy w 1990 roku - i nie zająć się postacią samego Hitlera? "Heil honey I'm home!" miał być w zamyśle parodią sitcomów, takich jak bijący w swoim czasie rekordy popularności "I love Lucy" (na jego...

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • Zwiastuny końca Dody

  Wszystko wskazuje na to, że Dorota (24 l.) zagubiła się w popularności, jaką zdobyła w ciągu ostatnich kliku lat, i poniosła klęskę w kreowaniu swojego wizerunku. Czyżby nareszcie nastąpił koniec Dody?

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • Najpopularniejsza według Google

  Według Google Zeitgeist 2010 "Majka" okazała się najczęściej wyszukiwanym programem telewizyjnym i jako jedyna z tej kategorii trafiła na listę haseł najszybciej zyskujących na popularności.

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Wreszcie premiera na światowym poziomie - bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł na nasze telewizyjne ekrany. Dziś (12 września) polska wersja kanału Fox pokaże drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast telewizyjna Jedynka zaprezentowała pierwszą część "Glee" już wczoraj.

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

Wideo na temat: rankingi popularności
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Nietykalni

  Komedia, na punkcie której oszalała cała Europa. "Nietykalni" biją rekordy popularności w Europie: oczarowali już 25 milionów widzów! Światowa krytyka nazwała film komediowym arcydziełem. "Nietykalni" już wkrótce mają szansę stać się najbardziej kasowym francuskim filmem wszech czasów, bijąc wynik takich przebojów jak "Jeszcze dalej niż północ", czy "Amelia". Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z...