• Informacje na temat:

  raper ice-t

Artykuły na temat: raper ice-t
 • Coco Austin i Ice-T zostaną rodzicami!

  Coco Austin (36 l.) i Ice-T (57 l.) w końcu doczekają się wspólnego potomstwa!

 • Awanturniczy Ice-T

  Ice-T, kontrowersyjny amerykański raper, znany ze swych radykalnych przekonań politycznych, jest oburzony zachowaniem pracowników więziennych w jednym z zakładów karnych w stanie Nevada gdzie wystąpił dla ponad półtora tysiąca skazanych.

 • Coco Austin i Ice-T zostali rodzicami!

  Coco Austin (36 l.) i Ice T (57 l.) w końcu doczekali się upragnionego dziecka!

 • Rapowa szkoła Ice-T

  Raper Ice-T doczekał się własnego reality show. Artysta postanowił otworzyć telewizyjną szkołę i iść śladami Gene'a Simmonsa z Kiss, który prowadził podobny program w brytyjskiej TV.

 • Polska premiera nowego serialu "Z zimną krwią"

  ...​Gospodarzem nowego serialu z gatunku true crime jest znany aktor i raper Ice-T. Prowadzący wtajemniczy widzów w historie opowiadające o brutalnych zbrodniach i dotyczących ich śledztwach, których przebieg odtwarzany jest na podstawie relacji członków rodzin, znajomych i detektywów.

 • Ice-T: Przeprowadzka do Nowego Jorku

  Ice-T, znany amerykański raper i aktor, przeprowadza się z zachodniego na wschodnie wybrzeże USA. W związku z tym do kupienia jest hollywoodzka rezydencja artysty. Ice-T kupił swą willę w Hollywood Hills w 1992 roku za 1,2 miliona dolarów. Do dziś jej cena podskoczyła do 2,2 miliona.

 • Coco Austin (36 l.) została mamą pod koniec listopada 2015 roku. Celebrytka urodziła córeczkę, Chanel Nicole. Ojcem dziecka jest raper Ice-T. Dumna mama chętnie chwali się swoją małą pociechą. Na jej Instargramie aż roi się od zdjęć Chanel. Ostatnio z kolei całą rodziną chętnie pozowali na jednym z lotnisk. Choć córka rośnie jak na drożdżach, wciąż jest mniejsza od piersi swojej rodzicielki!

 • Ice-T, legendarny amerykański raper i frontman formacji Body Count, zamierza wejść wkrótce do studia, by rozpocząć pracę nad swym kolejnym solowym albumem. Wśród gości zaproszonych do nagrywania płyty roboczo zatytułowanej "The Eighth Wonder: The Ice Age", znaleźli się m.in. Dr.Dre, Snoop Dogg i Eminem.

 • Coco Austin pozuje z córeczką!

  Coco Austin (39 l.) to żona rapera Ice T oraz amerykańska celebrytka, której znakiem rozpoznawczym są ogromne piersi i pośladki. Kilka miesięcy temu Coco urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz gwiazdka może chwalić się już nie tylko ponętnymi kształtami, ale i uroczą Chanel Nicole. Znana mama już ciąga malucha po stacjach telewizyjnych i pozuje do licznych zdjęć. Jej piersi wydają się jednak...

 • Gangsta raper z Davidem Hasselhoffem?

  Ta informacja brzmi trochę jak żart, ale potwierdził ją jeden z zainteresowanych - David Hasselhoff nagrywa hiphopowy album! Pomocną rękę do niemieckiego aktora wyciągnął nie kto inny, jak Ice-T, jeden z najbardziej hardcore'owych raperów, którzy zaistnieli w mainstreamie.

Zdjęcia na temat: raper ice-t
 • Coco
Wideo na temat: raper ice-t
 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • Trzy siostry T

  Film "Trzy siostry T" jest opartym na faktach thrillerem psychologicznym z elementami czarnej komedii. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet,...