• Informacje na temat:

  raper rafał

Artykuły na temat: raper rafał
 • Rafał Mroczek zadebiutuje w komedii

  ...15 sierpnia na terenie Skarżyska Kamiennej ruszają zdjęcia do komedii "SkarLans", w której zobaczymy m.in. Rafała Mroczka . Co ciekawe, film będzie pierwszą polską produkcją, na którą widzowie będą mogli pójść do kin za darmo.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Rafał Mroczek zagra w filmie

  Już 15 sierpnia na terenie Skarżyska Kamiennej, ruszają pierwsze zdjęcia do komedii "SkarLans". Jedną z ról zagra w filmie Rafał Mroczek.

 • Raperzy ostro o "Superstarciu": Festiwal żenady

  Nie o takim wejściu hip hopu do mainstreamu marzyli fani rapu w Polsce. Po piątkowym "Superstarciu" środowisko jest zgodne w jednym - jeżeli telewizja chce promować kulturę hiphopową w naszym kraju w taki sposób, to lepiej, żeby tego nie robiła.

 • Prosto w serce

  Cezary przegrywa pojedynek z raperem we free style'u na który nalegał. W tej sytuacji mężczyzna obawia się, że Jagódka wyjawi Monice, w jaki sposób Cezary...

 • "Superstarcie" znika z anteny TVP2

  Można się było tego spodziewać - notujący niską oglądalność muzyczny show "Superstarcie" wiosną 2015 roku nie pojawi się na antenie TVP2.

 • Agnieszka Kaczorowska żałuje swojej decyzji! Teraz jest już za późno

  Odkąd bierze udział w tanecznym show, zdążyła już zatańczyć z Rafałem Maślakiem (29 l.), Krzysztofem Wieszczkiem (34 l.), Łukaszem Kadziewiczem (37 l.), Nikodemem Rozbickim (26 l.) i Michałem(...) odmówiła. Popek to dość kontrowersyjna postać w polskim show-biznesie, a Agnieszka nie miała ochoty na taki rozgłos wokół swojej osoby. Stwierdziła ponoć również, że raper nie jest urodzonym...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Serialowy przewodnik

  ...się błyskawicznie odświeżyć i przebrać. W trakcie jego porannej toalety przychodzi Agnieszka... Roman kończy remont studia nagraniowego Wujka Samo Zło. Przy okazji wychodzi na jaw, że raper jest(...). Wśród widzów są: jego matka Olga, nauczycielka Maria Stawska, a także proboszcz Mateusz. Niespodziewanie w szkole zjawia się ojciec chłopca, Rafał, z prezentem dla syna. Między rodzicami dziecka...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

Dyskusje na temat: raper rafał
 • Re: Prosto w serce

  z alkoholem i usiłuje przypomnieć sobie zdarzenia z minionej nocy. Aneta słyszy część rozmowy i pakt Rafała z Robertem powili przestaje być tajemnicą. Do kamienicy w której mieszka Monika przyjeżdża raper z USA znany jako MC Jagódka. odc 48 Cezary toczy pojedynek z MC J we freestyle’u, co kończy się dla Czarka jak zwykle porażką. Jagódka chce wyjawić Monice prawdę o tym, w jaki sposób Czarek