• Informacje na temat:

  raper sobota z dziewczyna

Artykuły na temat: raper sobota z dziewczyna
 • Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską na FAME MMA3. To nie wszystko!

  ...się z Martą Linkiewicz, która "zasłynęła" chwaleniem się w sieci seksem z raperami i nazywana jest prekursorką pato influecingu. Obecnie przeszło 700 tysięcy internautów śledzi jej poczynania na Instagramie. Mogą tam zobaczyć, jak dziewczyna imprezuje i dokumentuje swój hulaszczy tryb życia. Niektórym może się to nie mieścić w głowie, ale na tę walkę czekało spore grono osób. Na długo przed nią...

 • Raper pobił swoją dziewczynę

  Brytyjski raper Dappy został aresztowany pod zarzutem pobicia partnerki.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  Magda jest coraz częstszym gościem w domu Boskich. W trakcie kolejnej wizyty dziewczyna przypadkiem brudzi sobie koszulę. Nie mając nic na zmianę, postanawia pożyczyć bluzkę Natalii bez wiedzy(...) kolejnej stronie ---> SOBOTA Dziewczyny ze Lwowa odc.36 Kapitan składa niezapowiedzianą wizytę Henrykowi i jego lokatorkom. Przesyłka, którą dzierży w dłoni, może zmienić losy mieszkańców...

 • Obie Trice postrzelony

  Raper Obie Trice został postrzelony w Detroit w nocy z soboty na niedzielę (31 grudnia - 1 stycznia). Do strzelaniny doszło na jednej z autostrad, strzały zostały oddane przez tylną szybę samochodu, który prowadził 28-letni raper.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  ...o przyszłość najbliższych. "Spartakus: Zemsta" Premiera 17.03, HBO, Sobota, godz.: 22.00 Ponownie będziemy świadkami pełnej intryg, seksu i spektakularnych scen walki historii legendarnego(...) scenariusz do filmu dla byłego rapera Samuraja Apocalypse (RZA). Sęk w tym, że milioner ma fioła na punkcie swojej dziewczyny Kali (Meagan Good) i nie może znieść myśli, że ktoś mógłby sprzątnąć mu ją...

 • Peja się oświadczył. Film!

  Poznański raper Peja, o którym ostatnio było głośno z powodu incydentu z pobiciem chłopaka na jego koncercie, znów zaskoczył. Tym razem na scenie poprosił swoją dziewczynę... o rękę!

 • Destiny's Child: Powrotu nie będzie

  Dziewczyny z grupy Destiny's Child zaprzeczyły rewelacjom o tym, że półtorej roku po zakończeniu działalności powrócą na scenę. Takie informacje przekazał niedawno raper Jay-Z, prywatnie chłopak Beyonce Knowles, jeden z trzech wokalistek zespołu.

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?

 • Mezo: Nowy utwór w Sopocie

  Nowym singlem Meza będzie piosenka "Lepsze jutro". Poznański raper powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że przedpremierowo zaprezentuje to nagranie na Festiwalu Jedynki w Sopocie, podczas konkursowego koncertu "Przeboju lata z Jedynką", który odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia.

 • Szukają "sponsora"

  "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec, film o czternastoletnich dziewczynkach szukających w polskich centrach handlowych mężczyzn - "sponsorów", którzy w zamian za seks kupią im drogie ubrania i kosmetyki, zaprezentowano na 28. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

Wideo na temat: raper sobota z dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.