• Informacje na temat:

  raper usłyszał

Artykuły na temat: raper usłyszał
 • Łódzki skład nagrał klip do piosenki "Polski Dżihad", w którym machając maczetami, nawołuje do agresji względem uchodźców. Prokuratura postawiła raperom zarzut nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych.

 • Lil Wayne rzucił mikrofonem w DJ-a

  Znany z impulsywnych zachowań raper na końcu koncertu nie usłyszał tego utworu, którego się spodziewał.

 • Co łączy Annę Popek (47 l.) i znanego rapera Popka (35 l.)?

 • Raper Flabba zabity przez własną dziewczynę

  Pochodzący z Republiki Południowej Afryki raper Flabba został zamordowany przez własną partnerkę.

 • Peja usłyszał zarzuty

  ...stacji telewizyjnych. Pokazywał on jak raper nawoływał tłum do rozprawienia się z chłopakiem, który miał pokazać mu środkowy palec. "Wiecie co z nim zrobić; wszystko na mój koszt" - wołał Peja. Potem(...) przestępstwa w trakcie koncertu. Jak powiedział PAP Rubaszewski, Ryszardowi A., czyli Pei grozi do trzech lat więzienia. Rzecznik dodał, że raper przyznał się do zarzutów i wyraził chęć dobrowolnego...

 • Dope D.O.D. z polskimi raperami (nowa płyta"The Ugly")

  Holenderski skład Dope D.O.D. planuje nową płytę, a dla polskich fanów przygotowuje specjalną wersję, na której usłyszymy m.in. Miuosha, Małpę, VNM-a i Wuzeta.

 • Raper zerwał współpracę z Gosią Andrzejewicz

  Raper Gorzki, który przymierza się właśnie do wydania płyty, wypowiedział się niedawno bardzo dosadnie na temat Gosi Andrzejewicz (24 l.), która miała pojawić się gościnnie na jego albumie(...) podjąć decyzję po tym co usłyszałem, nie zgodziłbym się na współpracę".

 • Małolat "Co mi z tego": Znamy datę nowego albumu rapera (płyta "Więcej")

  W sieci pojawił się drugi teledysk zapowiadający drugi solowy album Małolata, "Więcej". Gościnnie w utworze możemy usłyszeć Palucha.

 • Peja usłyszy wyrok za kilka dni

  ...6 kwietnia ogłoszony będzie wyrok wobec rapera Pei za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu. Muzyk przyznał się do zarzuconego czynu. We wtorek, 30 marca, zielonogórski sąd rejonowy zakończył proces w tej sprawie.

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

Wideo na temat: raper usłyszał
 • Usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków!

  USA. W kwietniu br. raper Nelly został aresztowany za posiadanie narkotyków. W samochodzie 40-latka policja znalazła m.in. metamfetaminę, marihuanę i kilka sztuk broni. Cornell Haynes, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko muzyka, został wówczas wypuszczony po uiszczeniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów. W piątek (11.12) raper stawił się w sądzie i usłyszał wyrok w tej sprawie. Nelly został

 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Podróże Guliwera

  "Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. Główny bohater, Lemuel Guliwer (Jack Black), pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do nieznanej Krainy Liliputów. Jej mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi i Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie...