• Informacje na temat:

  raper z koszalina

Artykuły na temat: raper z koszalina
 • Pobity raper z Koszalina nie żyje

  Jak donosi "Głos Koszaliński", 13 czerwca w wyniku pobicia zmarł koszaliński raper Onil. Miał 31 lat.

 • Krakowski raper nie żyje

  W piątek, 27 lutego, tragicznie zmarł Grzegorz "Bolec" Borek, krakowski pionier hip hopu i aktor znany z filmów "Poniedziałek" i "Wtorek".

 • Pożegnanie zmarłego rapera

  W piątek, 6 marca, w Krakowie odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Grzegorza "Bolca" Borka, pioniera hip hopu i aktora pamiętanego z filmów "Poniedziałek" i "Wtorek".

 • Tewu wspomina Bolca

  Tragiczna śmierć krakowskiego rapera Grzegorza 'Bolca' Borka wstrząsnęła jego znajomymi ze środowiska hiphopowego.

 • O.S.T.R. do filmu

  "Film tak prawdziwy, że aż piękny" - tak o filmie "Galerianki" mówi O.S.T.R. Raper nagrał ścieżkę dźwiękową do obrazu.

 • Eurowizja 2011: Znamy polskiego reprezentanta!

  Poznaliśmy zwycięzcę polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja 2011! W Dusseldorfie nasz kraj reprezentować będzie Magdalena Tul z piosenkę "Jestem".

 • GrubSon spotka się z fanami w Krakowie

  W piątek, 8 marca, GrubSon i BRK, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej, zagrają w krakowskim klubie Kwadrat. Wcześniej artyści spotkają się z fanami w Galerii Krakowskiej.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • Przystanek Woodstock: Dla kogo Złote Bączki?

  Jelonek i Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni to laureaci nagrody woodstockowej publiczności - Złotego Bączka, odpowiednio dużej i folkowej sceny.

Wideo na temat: raper z koszalina
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...