• Informacje na temat:

  raquel welch

Artykuły na temat: raquel welch
 • Raquel Welch chce zagrać

  Raquel Welch nadal liczy na możliwość zagrania w serialu "Gotowe na wszystko". Aktorka już w zeszłym roku była bliska podpisania kontraktu na udział w tej produkcji.

 • Chce zagrać w "Gotowych"

  Raquel Welch nadal liczy na możliwość zagrania w serial u "Gotowe na wszystko". Aktorka już w zeszłym roku była bliska podpisania kontraktu na udział w tej produkcji.

 • "Dynastia": Niespełnione marzenia Lindy Evans

  ...scenariuszu. Potem pojawiły się kolejne drobne propozycje. Już wtedy kradła męskie serca. Łączono ją z Patrickiem Curtisem (późniejszym mężem Raquel Welch) czy Richardem Chamberlainem (kiedy jeszcze udawał...

 • Wiecznie młode gwiazdy

  Heather Locklear zajęła pierwsze miejsce na liście "wiecznie młodych gwiazd Hollywood". 42-letnia aktorka wyprzedziła w rywalizacji o zaszczytne miano między innymi Michelle Pfeiffer (46 l.), Kim Cattrall (48 l.), Sharon Stone (46 l.).

 • Krystle i Alexis wracają!

  ...demonicznej Alexis odrzuciły takie sławy jak: Elizabeth Taylor, Raquel Welch czy Sophia Loren. Collins jest szczęśliwa, dopięła swego, martwi ją jednak fakt, iż na planie nie spotka się z Blakiem...

 • Roger Moore wyraził zgodę na wystąpienie w nowej, innej niż realizowane zazwyczaj, wersji przygód Jamesa Bonda. Brytyjski aktor, jeden z najsłynniejszych odtwórców roli agenta 007, zagra niewielki epizod w przygodowym thrillerze szpiegowskim, w którym główną bohaterką będzie tym razem kobieta.

 • Czy aktorka musi mieć "plecy"?

  Raquel Welch czy Gina Lollobrigida. - Zaczęłam chodzić do teatru, przyglądać się, na czym ten teatr polega, aż w końcu go pokochałam. Odnalazłam się w teatrze i związałam z nim na długie lata. Kiedy...

 • Nowe hollywoodzkie widowisko

  Roland Emmerich, twórca wielkich hollywoodzkich widowisk "Dzień niepodległości" i "Godzilla", nakręci dla 20th Century Fox nową wersję "Fantastycznej podróży" z 1966 roku.

 • Być jak Marilyn Monroe w bikini

  Nie superszczupłe modelki, a Marilyn Monroe wygrała w plebiscycie "Najlepsze ciało w bikini wszech czasów". Tuż za nią uplasowały się Christina Hendricks, Ursula Andress i Kim Kardashian.

 • Jennifer Aniston najgorętsza

  42-letnia Jennifer Aniston okrzyknięta została przez magazyn "Mens Health" najgorętszą kobietą wszech czasów. Aktorka często prowadzi w różnych rankingach, ale tym razem pokonała takie poważne rywalki, jak Marilyn Monroe czy Angelina Jolie.

Zdjęcia na temat: raquel welch
Wideo na temat: raquel welch
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...