• Informacje na temat:

  ray davies

Artykuły na temat: ray davies
 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Ray Davies, 59-letni wokalista brytyjskiej grupy The Kinks, został postrzelony w nogę, w sobotę, 3 stycznia, w czasie, gdy ścigał złodziei w Nowy Orleanie. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń i w poniedziałek, 5 stycznia opuścił szpital.

 • Ray Liotta w grze "Dungeon Siege"

  Ray Liotta ( "Chłopcy z ferajny" ) zagra główny "czarny charakter" w filmowej ekranizacji osadzonej w świecie fantasy gry RPG "Dungeon Siege". W bohaterów opowieści wcielą się: Leelee Sobieski ( "Prześladowca" ), Jason Statham ( "Komórka" ) oraz John Rhys-Davies ( "Helena Trojańska" ).

 • The Kinks może powrócą

  Ray Davies, lider brytyjskiej formacji The Kinks, wlał kroplę nadziei w serca fanów grupy.

 • Lider Kinks solo

  Ray Davies, były lider brytyjskiej grupy Kinks, podpisał kontrakt z wytwórnią V2 na wydanie solowej płyty. Niezatytułowany jeszcze album ma trafić do sklepów na początku września tego roku.

 • "Władca Pierścieni" na Blu-ray

  9 kwietnia na sklepowe półki po raz pierwszy w formacie Bly-ray trafi trylogia "Władcy Pierścieni".

 • Ray Davies, główna postać legendarnej brytyjskiej grupy The Kinks, pojawił się w środę, 17 marca, w Pałacu Buckingham, gdzie otrzymał z rąk królowej Elżbiety II Order Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego. Artysta został wyróżniony za swój niezaprzeczalnie wielki wkład do muzyki swego kraju.

 • "Władca Pierścieni" na Blu-ray

  9 kwietnia na sklepowe półki po raz pierwszy w formacie Bly-ray trafi trylogia "Władcy Pierścieni". Fani ekranizacji cyklu Tolkiena otrzymają aż 7 godzin dodatków specjalnych.

 • The Kinks: Będzie powrót?

  Od kilku lat pojawiają się informacje, że możliwa jest reaktywacja słynnej angielskiej grupy rockowej The Kinks. Autorzy takich przebojów, jak "Waterloo Sunset" i "You Really Got Me", rozstali się w 1997 roku, na skutek konfliktu pomiędzy braćmi Ray'em i Dave'm Daviesami. Teraz podobno ich wzajemne relacje są już naprawdę braterskie i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zespół wznowił działalność.

 • Dramat lidera grupy The Kinks

  Ray Davies z zespołu The Kinks w ciągu trzech ostatnich tygodni stracił dwie siostry - donoszą brytyjskie media.

Wideo na temat: ray davies
 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...