• Informacje na temat:

  ray toro

Artykuły na temat: ray toro
 • "Ucieczka z Dannemory": Od 7 grudnia w HBO

  Skazany za morderstwo Richard Matt (Benicio Del Toro) opracowuje plan ucieczki. W realizacji zamiarów pomaga mu Tilly Mitchell (Patricia Arquette) - pracująca żona i matka, która kieruje więzienną(...) do Nagrody Akademii Filmowej Michael Tolkin ("Gracz"), którzy poznali się w zespole scenarzystów podczas prac nad serialem "Ray Donovan". Pierwszy odcinek serialu "Ucieczka z Dannemory" jest już...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - ostatni rozdział filmowej trylogii Petera Jacksona zrealizowanej na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena - 24 kwietnia ukazuje się na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  Bloodline W drugim sezonie serialu "Bloodline" nad głównymi bohaterami zaczynają zbierać się czarne chmury. Po wydarzeniach z pierwszej serii rodzeństwo Rayburnów musi poradzić sobie z policyjnym(...) Elizabeth Winstead ("The Returned", "Wolf Lake"). Partnerują jej Aaron Tveit, Danny Pino, Nikki James, Johnny Ray Gill oraz Tony Shalhoub. Premiera: 13 czerwca. Era Wodnika Drugi sezon "Ery Wodnika...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • "Serial czas zacząć"

  Vice" Swego charmu i gracji, używali także panowie z "Miami Vice". Marynarki od Armaniego, auta jedynie klasy Ferrari, okulary od Ray Bana, błyszczące nocą wieżowce, piaszczyste plaże i fale oceanu...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • "Hobbit" na Blu-ray i DVD!

  9 kwietnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD debiutuje na sklepowych półkach "Hobbit: Niezwykła podróż" - pierwsza z trzech części filmowej trylogii opartej na arcydziele J.R.R. Tolkiena. Fani Śródziemia otrzymają ponad 110 minut dodatkowych materiałów!

 • "Pacific Rim" na DVD i Blu-ray

  Niezwykle widowiskowa produkcja "Pacific Rim", film twórcy "Labiryntu Fauna" Guillermo del Toro, debiutuje w piątek, 22 listopada, na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films. Na płytach, oprócz filmu, znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

 • "Hobbit" na DVD i Blu-ray: Premiera roku

  "Hobbit: Niezwykła podróż", kasowa produkcja w reżyserii zdobywcy Oscara Petera Jacksona, już od 9 kwietnia będzie dostępna na Blu - ray 3D, Blu - ray i DVD w wyjątkowej ofercie Galapagos Films.

 • "Niebo" nagrodzone w Portugalii

  Nowy międzynarodowy festiwal filmowy zakończył się w sobotę, 22 czerwca w Portugalii. Laureatem pierwszej edycji Gaia International Film Festival został obraz Toma Tykwera "Niebo" , który otrzymał nagrodę Golden Prize dla najlepszego filmu.