• Informacje na temat:

  reality show amazonki

Artykuły na temat: reality show amazonki
 • Edyta Herbuś w "Hell's Kitchen"

  Już w najbliższy wtorek, 7 października, gościem "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" będzie Edyta Herbuś. Po wizycie na planie tancerka i aktorka stwierdziła, że nie chciałaby brać udziału w programie z elementami reality-show.

 • "Ja wam pokażę" w sierpniu

  Na początku sierpnia, a nie w czerwcu jak zapowiadano, rozpoczną się zdjęcia do filmu według powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę" - poinformował w piątek, 17 czerwca, reżyser obrazu, Denis Delic. Zdjęcia będą kręcone przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Mają trwać około 30 dni, a premiera planowana jest na Walentynki 2006 roku.

 • "Jesteśmy koneserami kobiecych ciał"

  Zaledwie rok po wydaniu w 2000 roku albumu "Play", członkowie zespołu De Mono uraczyli swych wielbicieli kolejną płytą zatytułowaną "DeLuxe". W międzyczasie muzycy nagrali piosenkę "Poznaj siebie", która towarzyszyła popularnemu programowi telewizyjnemu "Big Brother", a przede wszystkim zagrali sporo koncertów. Ponadto Piotr Kubiaczyk i Marek Kościkiewicz występowali w piłkarskiej reprezentacji artystów polskich. Z okazji premiery albumu "DeLuxe", o jego powstawaniu, fascynacji kobietami i...