• Informacje na temat:

  rebecca romijn

Artykuły na temat: rebecca romijn
 • "Star Trek: Discovery": Rebecca Romijn w obsadzie

  ...wcieliła się Majel Barrett, prywatnie żona twórcy "ST", Gene'a Roddenberry'ego. Teraz tę postać zagra  Rebecca Romijn ("Bibliotekarze").

 • Lubieżna Rebecca

  Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme Fatale" , "X-MEN 2" ) zagra w niezależnym filmie "Whatever Turns You On". Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w maju. Jak mówi aktorka, film będzie "dziwaczną, romantyczną komedią, której scenariusz jest naprawdę zabawny".

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Romijn-Stamos zdradza Afflecka

  Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme fatale" , "X-MEN 2" , "Punisher" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Bena Afflecka ( "Daredevil" , "Zapłata" ) w filmie "Man About Town". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Mike Binder ("The Sex Monster", "The Upside of Anger").

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Urodziła bliźniaczki!

  Hollywoodzka para: Rebecca Romijn i Jerry O'Connell mają bliźniaczki! Dziewczynki przyszły na świat w poniedziałek, 5 stycznia.

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Gwiazdy w horrorze

  Robert De Niro ( "Showtime" ), Greg Kinnear ( "Byliśmy żołnierzami" ) i Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme Fatale" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w mrocznym dreszczowcu "Godsend", który dla wytwórni Lions Gate Film przygotowuje Nick Hamm ( "Bunkier" ).

 • I miasto światła

  Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu przedmiotów zaczyna zagrażać Bractwo Węża, bibliotekarz musi znaleźć pomocników. Werbuje do ochrony pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn). Dzięki niej do drużyny dołączają kowboj Jacob Stone (Christian Kane), złodziej Ezekiel Jones (John...

 • Rebeca Romiijn zaręczona

  Rebeca Romijn (32 l., "Femme fatale" ) zaręczyła się z Jerry'm O'Connellem (31 l, "Jerry Maguire" ). Według magazynu "US Weekly", zaręczyny odbyły się w Nowym Jorku, w ubiegły weekend. Rzecznik aktora potwierdził te informacje.

Zdjęcia na temat: rebecca romijn
Wideo na temat: rebecca romijn
 • Po drugiej stronie snu

  Nieśmiała i wycofana Arlene wiedzie nudne, na pozór spokojne życie. Mieszka w sennym irlandzkim miasteczku, w otoczeniu pól, lasów i ścieżek, wśród których można zniknąć i nigdy nie wrócić. Za dnia pracuje w fabryce, wieczorem... lunatykuje. Cierpi na zaburzenia snu od wczesnego dzieciństwa i choć próbuje zapanować nad swoimi nocnymi wędrówkami, regularnie budzi się w nieznanych miejscach, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Pewnego ranka Arlene odzyskuje świadomość w środku lasu. Nie jest...

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Na zawsze twoja

  Wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice'a Leconte oraz producentów filmów "Coco Chanel", "Mr. Nobody" i "8 kobiet". W rolach głównych - Rebecca Hall, pamiętna gwiazda "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, Alan Rickman ("Harry Potter", "To właśnie miłość") oraz Richard Madden - Robb Stark z serialowego przeboju "Gra o tron". Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w...