• Informacje na temat:

  redakcja gazety

Artykuły na temat: redakcja gazety
 • "Redakcja": Nowy serial paradokumentalny Fokus TV

  Już niebawem Fokus TV wyemituje pierwszy odcinek serialu paradokumentalnego "Redakcja", który opowiada o pracy dziennikarzy śledczych.

 • Wydawca "Wprost": Decyzja o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka była słuszna

  Rozumiem decyzję redakcji "Wprost" o publikacji materiałów na temat Kamila Durczoka - mówi wydawca tygodnika Michał M. Lisiecki. Cieszy go szybka reakcja TVN i rozwiązanie trudnej sprawy z byłym już szefem "Faktów". Lisiecki podkreśla, że wolność prasy jest dla niego wartością nadrzędną, a "Wprost" to jedyna wśród polskich mediów redakcja, która ma odwagę podejmować trudne i kontrowersyjne tematy.

 • Joanna Szczepkowska wyrzucona z gazety. Kuba Wojewódzki kpi!

  Joanna Szczepkowska (60 l.) po piętnastu latach pożegnała się z "Wysokimi Obcasami", kobiecym dodatkiem do "Gazety Wyborczej", gdzie regularnie pisywała felietony. Kuba Wojewódzki nie omieszkał złośliwie odnotować tego faktu w swojej rubryce na łamach "Polityki".

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Ostra walka w redakcji i kłopoty Bogdana

  ....  - Brak mi słów, żeby określić, jakim jesteś dupkiem! Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że to ty przekazałeś konkurencji plany mojej gazety! - Ostrożnie z takimi oskarżeniami... Walawski...

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • Zajrzyj do redakcji "Samego Życia"!

  To tu głównie rozgrywa się akcja polsatowskiej telenoweli. Tutaj pracuje się, przeżywa osobiste i ludzkie dramaty, a także… romansuje. Zobacz, jak od kuchni wygląda redakcja serialowego dziennika!

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Nowa postać uratuje redakcję?

  ...aktorka. Niestety, jej metody będą mieć wielu przeciwników, a wśród nich samą córkę właściciela gazety, dziennikarkę Sarę. "Przez nową naczelną jeszcze bardziej skomplikują się relacje między Sarą...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

Zdjęcia na temat: redakcja gazety
Wideo na temat: redakcja gazety
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

 • Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

  Po "Zmierzchu" i "Harrym Potterze" czas na kolejną rewelacyjną serię książek przeniesionych na duży ekran! Światowy bestseller autorstwa Stiega Larssona wreszcie na wielkim ekranie! Książka została przetłumaczona na 35 języków i sprzedana w liczbie 14 milionów egzemplarzy. Historia sięga lat 60-tych, kiedy 16-letnia Harriet Vanger, pochodząca z zamożnej rodziny, znika bez śladu. Czterdzieści lat później dziennikarz gazety "Millennium" - Mikael Blomqvist (Michael Nyqvist) otrzymuje nietypowe...