• Informacje na temat:

  redakcja rozrywki

Artykuły na temat: redakcja rozrywki
 • Kto zgarnie serialowe Telekamery "Tele Tygodnia" 2020? Typy Redakcji ŚwiatSeriali.pl

  Która aktorka zasługuje na statuetkę? Jaki aktor popisał się kunsztem i powinien zgarnąć nagrodę? Sprawdźcie, kto, według naszej Redakcji, zasłużył na miano najlepszego!

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • "Drogi Wolności": Jak pozbyć się Dostera z redakcji?

  Przełom kwietnia i maja 1924 rok. Marynia i Alina drukują specjalną wkładkę z fotografiami pokazującymi nową polską walutę, złotówkę. Robią to za plecami Dostera (Mateusz Janicki), czym wywołują jego wściekłość.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża! Co za awantura!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i jej mąż Radosław Majdan (46 l.) są znani raczej z dobrych kontaktów ze swoimi fanami. Tym razem jednak Gonia wdała się w kłótnie z internautami, by bronić swojego ukochanego!

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • ..., drogie kreacje i ciekawe rozrywki, jak chociażby pływanie z delfinami, nie wyglądają na zbyt męczące i wymagające. 

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Jolanta Fajkowska: To, co najważniejsze, zostawia dla siebie

  ...2016 r. była zastępcą kierownika redakcji rozrywki w Programie I PR oraz szefową redakcji i prowadziła audycję "Cztery pory roku". Wiele osób było zaskoczonych, gdy w 2015 roku ukazała się jej...

 • "Zaliczyłem w życiu wiele kryzysów"

  - Ta bajka nie będzie miała dobrego zakończenia. Szczególnie, że jej początek nie był dobrze napisany - mówi nam o sytuacji w Polsce Darek Dusza, obecnie gitarzysta i tekściarz grupy Redakcja, od lat współpracujący z Irkiem Dudkiem, znany wcześniej z zespołów Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM.

Wideo na temat: redakcja rozrywki
 • "Drogi wolności": Odcinek 10.

  Lala urządza w Lanckoronie 25. urodziny. Organizuje przyjęcie, na które zaprasza rodzinę i część członków redakcji. Głównym punktem programu jest seans spirytystyczny, który zamiast rozrywką, okazuje się powodem do poważnego spięcia.