• Informacje na temat:

  redakcja siedzi

Artykuły na temat: redakcja siedzi
 • Ilona Łepkowska nie może chodzić! "​Pół leżę, pół siedzę"

  ...w "uznanym kanale informacyjnym" przez tygodnie wałkowany był temat parawaningu czy 54. urodzin Maćka Maleńczuka, bo taki temat też się pojawił. Jeśli redakcja ma kłopot z doborem ciekawych tematów...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • ...w komentarzach. Na zdjęciu były piłkarz siedzi w plażowym koszu wraz z pociechami Małgorzaty. Widać, że chłopców i Radosława łączą bliskie relacje. Dodatkowo Rozenek-Majdan podpisała fotkę słowami...

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • Krzysztof Krawczyk ma problemy ze zdrowiem? Niepokojące doniesienia

  Niedawno w Warszawie Krzysztof Krawczyk (71 l.) nie był w stanie sam wyjść na scenę. Gdy śpiewał, siedział na taborecie. Co z jego karierą?

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Sprawdź czy wygrałeś!

  Odpowiedzi na konkurs z "Pamiętnikami Wampirów" przyszło bardzo dużo! Redakcja miała ciężki orzech do zgryzienia. Komu przyznać nagrody? Po długich obradach doszliśmy do porozumienia. Oto lista:

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • M jak miłość

  .... Ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że za kierownicą siedziała Irenka. Grażyna odchodzi od Michała. Jedzie do Grabiny i wyznaje Markowi, że chce do niego wrócić.

 • Oasis: Twórcza niemoc

  Nic nie wskazuje na to, aby fani grupy Oasis doczekali się w dającej się przewidzieć przyszłości jej kolejnej płyty. Braci Gallagherów dopadła najwyraźniej niemoc twórcza i mimo kilkumiesięcznego siedzenia w studiu nagraniowym nie są w stanie spłodzić żadnego przyzwoitego materiału.