• Informacje na temat:

  redaktor naczelny plotka

Artykuły na temat: redaktor naczelny plotka
 • Edyta Górniak wściekła na tabloid! Dementuje plotki o romansie!

  ...się domyślić, że Edzia nie zostawi tego bez odpowiedzi. W oficjalnym oświadczeniu atakuje nowego redaktora naczelnego "Faktu", którego posądza o zainicjowanie powstania tego artykułu! "Staram się(...) i etyka jednak zacierają się właśnie tu, w tym miejscu. Artykuł sformułowany przez dziennik 'Fakt', zarówno wczoraj, jak i dziś, z pewnością i jutro, pod nadzorem nowego od 01.06. redaktora naczelnego...

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

 • Nie będzie rozbieranej sesji Edyty Górniak

  Marcin Meller , redaktor naczelny "Playboya", zdementował plotki , jakoby 37-letnia Edyta Górniak miała pojawić się na rozkładówce pisma dla panów. "Nie było żadnych rozmów" - powiedział.

 • Likwidacja "Kina"

  Jak informuje Rzeczpospolita już wkrótce możemy stracić najpoważniejsze pismo poświęcone sztuce filmowej. Dotychczasowy redaktor naczelny "Kina" Andrzej Kołodyński pismem od dyrektora Filmu Polskiego z 19 grudnia został mianowany likwidatorem. Jego "zakład" od 1 stycznia będzie się znajdował w stanie likwidacji i ma zakończyć działalność 31 marca 2002 roku.

 • Racja gminy

  Po ukazaniu się artykułu w "Wieści Gminnej", obnażającego nieudolność lokalnych władz, redaktor naczelny pisma, polonista Tomasz Witebski, obawia się reakcji...

 • "Fakt" musi przeprosić Grabowskiego

  Wydawca i redaktor naczelny dziennika "Fakt" mają przeprosić znanego aktora Andrzeja Grabowskiego za opisanie wywiadu, przeprowadzonego z nim przez dziennikarkę, jako rzekomej randki, na której miał on podrywać swą rozmówczynię.

 • Herbuś w czepku urodzona

  ...granicę dobrego smaku, to nie można nie zareagować. A jeśli redaktor naczelny danego pisma ujrzy na biurku pismo przedsądowe lub odbędzie odpowiednią rozmowę z moim prawnikiem, szybko odechciewa mu się(...) doskonalenia warsztatu na planie biorę lekcje pod konkretne projekty, w których występuję. Sięgam po rady fachowców, aby poczuć się pewniej. - Jak - będąc wrażliwcem - dajesz sobie radę z krytyką i plotkami...

 • Kate Moss rozbierze się dla "Playboya"

  Od dawna o tym spekulowano, teraz redaktor naczelny potwierdził - brytyjska supermodelka Kate Moss postanowiła pozować nago dla "Playboya". 39-letnia piękność będzie na okładce jubileuszowego wydania magazynu z okazji jego 60-lecia.

 • Niebezpieczne zdjęcie

  ...zdjęcie. Sądzi, że stoi za tym Maksymilian. Każe Wigoniowi zablokować publikację fotografii. Zausznik Bukata idzie w tej sprawie do redaktora naczelnego radia "Plotka". Dziennikarz natychmiast...

 • Poślubił kobietę młodszą o 60 lat

  Hugh Hefner, wydawca i redaktor naczelny magazynu dla panów "Playboy", w wieku 86 lat zmienił po raz trzeci stan cywilny. Milioner poślubił 26-letnią modelkę i piosenkarkę Crystal Harris.