• Informacje na temat:

  redaktor radia

Artykuły na temat: redaktor radia
 • Filip Chajzer usunięty z Polskiego Radia!

  ...byli bardzo niepocieszeni i próbowali dopytać, co takiego się stało, że dyrektor podjęła taką decyzję. "Zabrakło jednego maila z tematem audycji. To wystarczyło, żeby redaktora ukarać" – odpowiedział...

 • Radiowcy ośmieszyli Gosię Andrzejewicz!

  Czy dla podratowania kariery Gosia Andrzejewicz była gotowa sprzedać swoje nagie zdjęcia za 2,5 tys. złotych?!

 • Ewa Wanat: Zostałam bez środków do życia!

  Ewa Wanat zabrała głos w sprawie jej głośnego zwolnienia z Radia RDC!

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

 • Ewa Wanat zwolniona dyscyplinarnie! Wszystko przez wpis dotyczący sześciolatków

  Ewa Wanat (53 l.) została dyscyplinarnie zwolniona z Radia dla Ciebie. Zaszkodził jej szokujący wpis, który zamieściła ona niedawno na portalu społecznościowym.

 • Jerzy Stuhr: 30 lat "Kontrabasisty"

  Jerzy Stuhr od 30 lat występuje z monodramem "Kontrabasista". Jubileusz zostanie uczczony radiową premierą spektaklu. "Publiczność dziś bardzo mocno wyczuwa aspekt samotności bohatera" - mówił we wtorek, 24 lutego, aktor i reżyser.

 • Robert Kozyra w serialu

  Robert Kozyra (42 l.) stawia pierwsze kroki w zupełnie nowej roli. Były prezes i redaktor naczelny Radia Zet wziął udział w zdjęciach do jednego z odcinków popularnego serial u telewizji Polsat - "Hotel 52".

 • Elliot Goldenthal pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara

  Wybitny kompozytor filmowy Elliot Goldenthal został pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara. Informacja została ogłoszona w piątek, 8 maja, przez Roberta Piaskowskiego, dyrektora artystycznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Nagroda zostanie wręczona 28 maja w Krakowie.

 • Kasia Klich przegrała w sądzie z Robertem Kozyrą!

  Były juror "Mam talent!" ma powody do zadowolenia. Po 6 latach i niezliczonych rozprawach w końcu wygrał sądową batalię z piosenkarką Kasią Klich i jej mężem Jarosławem Płocicą, znanym jako "Yaro". Zarówno sąd I jak i II instancji uznał, że artyści dopuścili się zniesławienia Kozyry w czasie, gdy pełnił funkcję redaktora naczelnego radia. Na blogu piosenkarki pojawiły się wówczas insynuacje...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

Dyskusje na temat: redaktor radia
 • Re: Redaktor naczelna stawia na święty spokój

  Dlaczego wybrałeś sobie ten nick? Przecież nie jesteś Ślązakiem. Zakładam, że Twoim pracodawcą jest Radio Maryja. Ale nawet jeśli Rydzyk ściągnął sobie do Radia jkiachś Ślązakf3w, co by mnie mocno zdziwiło, to żaden nie wypisywałby takich dyrdymał. Zresztą jak można mf3wić o pisaniu w stosunku do kogoś, kto umie tylko przepisywać. Wycinać i wklejać. Nawet nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć