• Informacje na temat:

  reese witherspoon ciąża

Artykuły na temat: reese witherspoon ciąża
 • Chcą czy muszą schudnąć?

  Jessici Alby, Reese Witherspoon i Penélope Cruz, twierdzi, że najważniejsza jest motywacja do tego, by schudnąć. Sekret tkwi w odpowiedniej równowadze zdrowego jedzenia z ćwiczeniami. Po porodzie Jessica(...)Specjaliści zgodnie twierdzą, że przeciętna świeżo upieczona mama do zrzucenia zbędnej wagi potrzebuje tyle czasu, ile trwała jej ciąża. Ekstremalne diety są niezdrowe dla kobiet i ich pociech...

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

 • Reese Witherspoon w ciąży

  Reese Witherspoon wraz z mężem Jimem Tothem spodziewają się swojego pierwszego potomka. To będzie trzecie dziecko aktorki: Reese ma już córkę Avę i syna Deacona z małżeństwa z Ryanem Phillippem.

 • Ryan Phillippe ojcem?

  Alexis Knapp - była dziewczyna Ryana Phillippe'a - jest w ciąży - wynika z informacji serwisu UsMagazine.com. Ojcem dziecka miałby być sam Reynolds.

 • Madonna: Powrót do formy

  Magazyn "In Touch" zapytał swoich czytelników o to, która z gwiazd w najlepszy i najbardziej imponujący ich zdaniem sposób powróciła do formy po urodzeniu dziecka. Głosujący orzekli, że tą sławą była Madonna (45 l.).

 • Ponownie się rozstali

  Ryan Phillippe i Amanda Seyfried postanowili się rozstać. 36-letni aktor i 25-letnia gwiazda musicalu "Mamma Mia" mają już za sobą jedno zerwanie. Para przestała się widywać w lutym, jednak szybko wróciła do siebie.

 • James Mangold i pociąg do Yumy

  James Mangold ( "Kate & Leopold" ) nakręci nową wersję klasycznego westernu "15:10 do Yumy" z 1957 roku. Reżyser podjął taką decyzję po zawieszeniu realizacji filmu "Walk the Line", o życiu słynnego piosenkarza country Johnny'ego Casha. Nowy western przypuszczalnie będzie osadzony w scenerii oryginału, nie zaś uwspółcześniony, jak choćby planowany remake "Dzikiej bandy".

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.