• Informacje na temat:

  reese witherspoon i jej maz

Artykuły na temat: reese witherspoon i jej maz
 • Reese Witherspoon bliska rozwodu?!

  Małżeństwo Reese Witherspoon (39 l.) wisi na włosku!

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Reese Witherspoon jest w ciąży!?

  Reese Witherspoon (38 l.) ostatnio została zauważona z zaokrąglonym brzuszkiem…

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.

 • Reese Witherspoon aresztowana!

  Reese Witherspoon została aresztowana w Atlancie w piątek rano 19 kwietnia po kłótni z policjantem.

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Reese Witherspoon urodziła!

  Reese Witherspoon i jej mąż Jim Toth zostali rodzicami - 37-letnia aktorka urodziła syna.

 • Nowa rola Reese Witherspoon

  Młoda amerykańska aktorka Reese Witherspoon ( "Legalna blondynka" , "Mały Nicky" ) wystąpi niebawem w pełnej akcji komedii "Original Gangsta Bitches". Przypominający nieco "Thelmę i Louise" obraz powstanie, gdy gwiazda skończy pracę nad obecnymi projektami. Planowany film nie ma na razie reżysera.

 • Reese Witherspoon ponownie wyszła za mąż

  Gwiazda Hollywood, Reese Witherspoon , po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka poślubiła agenta gwiazd, Jima Totha .

 • Witherspoon przyjmie oświadczyny?

  Już wkrótce aktorka Reese Witherspoon może zostać narzeczoną. Jej chłopak został zauważony w sklepie jubilerskim, kiedy szukał pierścionka.

Wideo na temat: reese witherspoon i jej maz
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.