• Informacje na temat:

  reese witherspoon wiek

Artykuły na temat: reese witherspoon wiek
 • Reese Witherspoon (41 l.) od lat walczy, by aktorki nie były dyskryminowane ze względu na płeć i wiek. Domaga się też takich samych stawek, jakie otrzymują mężczyźni. Dlatego nie dziwi, że zabrała głos w sprawie afery związanej z producentem Harveyem Weinsteinem.

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • Ryan Phillippe wyjawił prawdziwy powód rozstania z Reese Witherspoon!

  Ryan Phillippe (40 l.) zdradził, że jego małżeństwo z Reese Witherspoon (39 l.) rozpadło się, gdyż… byli zbyt młodzi, gdy decydowali się na wspólne życie!

 • Niezdecydowana Reese Witherspoon

  Amerykańska aktorka Reese Witherspoon nie jest spontaniczna. Każdą decyzję, jaką musi podjąć, analizuje na wszystkie strony i ma z tym poważne problemy. To samo dotyczy przyjmowania nowych ról.

 • Dylemat znanej aktorki

  Wkrótce Reese Witherspoon (36 l.) znów będzie mamą. Jak przygotowuje na to dzieci z poprzedniego związku?

 • Trzy amerykańskie filmy i...

  Trzy amerykańskie filmy - "Cztery Gwiazdki" z Reese Witherspoon i Vincem Vaughnem w rolach głównych oraz "Wielki Stach", w którym zagrali Rob Schneider i David Carradine i niezależne "12 lat i koniec" Michaela Cuesty - trafią w piątek do polskich kin. Czwartą premierą jest argentyński "Liverpool" Lisandro Alonso.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  .... Brak możliwości odcisnął się piętnem na życiu Bette i Joan, które żyły w czasach, kiedy w filmie była tylko jedna główna rola kobieca. Kilka lat temu często mówiła o tym Reese Witherspoon, którą samą(...) projekt, który znalazłaś warto przenieść na duży lub mały ekran. Reese Witherspoon miała rację. Jak trafnie powiedziała, bardzo często była nie tylko jedyną kobietą wśród odtwórców głównych ról, ale też...

 • Koniec związku gwiazd

  Australijska aktorka Abbie Cornish rozstała się z hollywoodzkim gwiazdorem Ryanem Phillippe i wyprowadziła się z jego domu w Los Angeles.

 • Oni też się rozstali!

  ...", ma dwójkę dzieci z małżeństwa z aktorką Reese Witherspoon. Aktor poznał Cornish w 2006 roku na planie filmu "Stop-Loss" i po upływie kilku miesięcy oficjalnie zaczął się z nią spotykać.(...)Cornish, znana m.in. z filmu "Elizabeth: Złoty wiek", w niedzielę zabrała swoje rzeczy z kalifornijskiej willi Phillippe. Rzecznik prasowy aktorki potwierdził już doniesienia o końcu związku pary...

 • "Uciekinier": W królestwie romantyzmu

  "Uciekinier" z tytułową rolą Matthew McConaugheya to poruszająca opowieść o niecodziennej przyjaźni dwóch 14-latków i poszukiwanego przez łowców nagród romantycznego przestępcy, a także historia miłosna z dziką przyrodą w tle.