• Informacje na temat:

  reklama dzieci

Artykuły na temat: reklama dzieci
 • "Na Wspólnej": Kariera w reklamie

  Podczas spaceru z Ludwikiem (Gustaw Marczak) Jowita (Żaneta Homa) zahaczy o plan zdjęciowy filmu reklamowego.

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

 • "Barwy szczęścia": Zuzia zostawi Filipa dla modela znanego z reklam?

  Na pierwszym po wakacjach treningu Zuzia (Anna Adamus) pozna Adriana (Emil Lipski) - chłopaka, który jako dziecko występował w reklamach i jest sławny. Filip (Kuba Dyniewicz) od razu zauważy, że były model zagiął parol na jego dziewczynę...

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • Po cukierkowej płycie z muzyką taneczną i książce dla dzieci "Zezia i Giler" w życiu Agnieszki Chylińskiej (36 l.) przyszedł czas na reklamę.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • ...w Polsce mamy coraz więcej otyłych dzieci, a on ma na nie niebywały wpływ.  Niektórzy opowiadali się po stronie Bosackiej i gratulowali jej odwagi i szczerości, a niektórzy bronili Roberta. Jeden...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Dorota Wellman obłowi się na reklamie dyskontu. Zarobi aż...

  Dorota Wellman (54 l.) kolejny raz zdecydowała się na romans z reklamą. Ile na tym zarobi?

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

Zdjęcia na temat: reklama dzieci
Wideo na temat: reklama dzieci
 • Tak wyglądała Mila Kunis jako dziecko

  Mila Kunis (28 l.) w reklamie lalki. Już wtedy była śliczna?

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: reklama dzieci
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Pontek cieszy się, że jego dzieci grają w serialach

  Żeby tylko w serialach! KAŻDA reklama ma bachorów potąd! Już wymioty gotowe, gdy się włączy jakąkolwiek stację TV! Co to ma być? Zachęta do kombinowania z rozrodczością z powodu ewentualnego 500+? Jeszcze tylko nie widziałem dzieci w reklamie pastylek na potencję, a poza tym są zapchajdziurami reklam bez sensu.

 • Re: "Na Wspólnej": Zginie przez własną matkę?!

  W życiu to dopiero wtedy policja, prokuratura i sąd zająłby sie dzieckiem - po fakcie- tak kończą dzieci mamuś i tatusiów od piwka - to dobra reklama piwa i wymiaru sprawiedliwości.

 • Re: "Barwy szczęścia": Czas na zbliżenie

  ten wątek z tymi smarkami całkiem zbędny , wprost obrzydliwy,reklama dla dzieci szkoła ''beee'' seks ''cacy'''

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  promocja patologicznych zachowań dzieci i reklama produktów! Tyle w temacie.Na zdjęciu też promują jakieś urządzenia do masażu stóp.

 • Re: "M jak miłość": Trzy pary na zakręcie

  Gdzie tylko wejdę na stronę internetową to reklama M jak pseudo Miłość! To czy kogoś nie powinni wysłać do psychola! Jeden z najgorszych , najgłupszych i zwyrodniałych seriali w TVP gdzie pokazuje się rozwiązłość i wolny seks. I ta telewizja spełnia społeczna misję za pieniądze obywateli wśród dzieci i młodzieży. I nie należy się potem dziwić, ze dzieci rodzą dzieci! Tak media wychowują naszą

 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Będzie ślub

  zawrzeć cywilny związek "małżeński". Kto tu jest żoną a kto mężem? A może jest to "małżonek1 i małżonek2"? Rola w "małżeństwie" do ustalenia później. Rodzenie dzieci nie istotne... Zastanawiam się tylko po co ktoś pisze takie brednie. Kolejna reklama filmu? Dwóch zakochanych panów. Jakie to "niezwykłe" jakie "słodkie"

 • Re: Wstrząsające wyznania gwiazdy!

  Darmowa reklama podstarzałej aktorki?...czy ona pomyślała jak czują się ich dzieci gdy ona opluwa ich ojca i wszyscy mówią o ich życiu rodzinnym?

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  to nie jest serial komediowy bo nie ma tam z czego sie smiac; przemadrzale dzieci robia ze starych idiotow a dziadkowie to juz zupelni kretyni. serial jest reklama lokowanych w nim produktow, ale taka produkcja nie nazywa sie serialem komediowym

 • Re: Weekend w serialach

  Film to taka długa reklama. Niedojrzały człowiek może zostać: "miłośnikiem", "wielbicielem" i "fanem" .......a wtedy (jak nie wyjdzie z tego nałogu) - zgnije, a nie dojrzeje. Uczcie dzieci powiększać biusty i być lalami dla Kenów, to zobaczycie jak będzie jazda.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk oskarża! Kogo i o co?

  Znam takie kobiety-tylko mnie,ja ,moją.Myślą tylko o sobie-nic nie warte kobiety.Nie mają znaczenia dla nich cudze uczucia.Ktoś kto niszczy życie dzieci nic nie jest wart i po co jeszcze ta reklama w necie chyba dla kasy bo po co.